پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ Thursday 16 July 2020

در آستانه چهلمین روز شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی :

سر در مجتمع فرهنگی رفاهی شرکت ملی حفاری ایران مزین به نام این شهید بزرگوار شد

در آستانه چهلمین روز شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، در آیینی سر در مجتمع فرهنگی رفاهی شرکت ملی حفاری مزین به نام این شهید بزرگوار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در این آیین که با حضور مدیرعامل، شماری از مدیران و کارکنان شرکت، رئیس دفتر فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) برگزار شد مهندس سید عبداله موسوی در بیان شخصیت و جایگاه این شهید عزیز گفت: شهید سلیمانی سرداری رشید، شجاع، از خودگذشته و ذوب در ولایت بود.

وی با اشاره به اینکه همواره باید یاد و خاطره ایثارگری ها و جانفشانی های شهدا را پاس بداریم، افزود: همه مسئولان باید در مسیری حرکت کنند که این شهید بزرگوار و دیگر شهدای گرانقدر حرکت می کردند.

موسوی با تجلیل از شهدای دوران انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم اظهار کرد: شرکت ملی حفاری اولین شرکت از مجموعه شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت است که در پاسداشت نام و یاد شهید، بزرگترین مجتمع فرهنگی رفاهی خود را به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری نمود.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، بر پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و تلاش مضاعف برای رشد و تعالی میهن اسلامی تاکید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of