چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ Wednesday 17 July 2024

در راسـتای بررسی شاخص‌های آموزشی و پرورشی خوزستــان؛

نمایندگان وزیر آموزش‌وپرورش وارد استان خوزستان شدند

نمایندگان وزیرآموزش‌وپرورش باهدف بررسی شاخص‌های آموزشی و پرورشی در استان خوزستان و شرکت در جلسات تخصصی صبح امروز وارد این استان شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، صبح امروز علی باقرزاده رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی در رأس هیئتـی ۴ نـفره برای پیگیری اهداف و برنامه‌های کارگروه ویــژه وزیر آموزش‌ و پرورش که در راستای بهبود شاخص‌های آموزشی و پرورشی استان خوزستان و رساندن این شاخص‌ها به سطح میانگین کشوری در وزارت آموزش‌وپرورش تشکیل‌شده است، وارد استان خوزستان شدند.

باقر زاده در مورد انجام این سفر گفت: بر اساس دستور وزیر آموزش‌وپرورش تعدادی از معاونین عضو این کارگروه هستند و امروز برای بررسی وضعیت موجود، فعالیت‌هایی که تاکنون در این کارگروه صورت گرفته است به‌خصوص معضل کمبود نیروی انسانی به این استان سفر کردیم تا چالش‌های موجود در خوزستان را از نزدیک مورد بررسی قرار دهیم و گزارش‌های دقیق‌تری را برای ارسال به وزارت آموزش‌ و پرورش تهیه کنیم.

یار محمد حسین‌بُر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش، مرتضی شکوهی مدیرکل دفتر آموزش دبستانی و عباس سلطانیان مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش‌وپرورش رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارت آموزش‌وپرورش را در این سفر همراهی می‌کنند.

همچنین محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش‌وپرورش در سفر به خوزستان دستور داد تا کارگروه ویژه‌ای در سطح وزارت آموزش‌وپرورش برای پیگیری مسائل آموزش‌ و پرورش خوزستان در حوزه‌های کمبود منابع انسانی، تجهیزات و ارتقای شاخص‌های آموزشی و پرورشی تشکیل شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of