یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ Sunday 3 December 2023

تا ۴۸ساعت آینده ؛

پاک‌سازی فاضلاب و آسفالت کوی مدرس اهواز باید انجام شود

دادستان خوزستان بابیان این‌که شرکت آب و فاضلاب تلاش‌های زیادی کرده اما نواقصی وجود داشته افزود: مقرر شد تا این منطقه به‌صورت کامل ظرف ۴۸ساعت آینده توسط شهرداری و آب فا اهواز پاک‌سازی شود تا از نارضایتی مردم کاسته شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، عباس حسینی پویا در حاشیه بازدید میدانی از فاضلاب کوی مدرس اهواز بابیان این‌که در پی شکایات اهالی این منطقه در خصوص مشکلات فاضلاب و آسفالت این بازدید صورت گرفت اظهار داشت:همان‌طور که در شکایات ذکرشده بود مشکلات زیادی در فاضلاب منطقه کوی مدرس وجود دارد.

وی بابیان این‌که شرکت آب و فاضلاب تلاش‌های زیادی کرده اما نواقصی وجود داشته افزود: مقرر شد تا این منطقه به‌صورت کامل ظرف ۴۸ساعت آینده توسط شهرداری و آب فا اهواز پاک‌سازی تا از نارضایتی مردم کاسته شود.

دادستان خوزستان ادامه داد: وظیفه دادستانی رسیدگی به مشکلات مردم است و نظارت عالیه‌ای را که بر عهده دارد طبق قانون اجرا کند.

موسی شاعری شهردار اهواز نیز در این بازدید در خصوص علت طولانی شدن آسفالت‌ریزی نقاط کنده‌کاری‌شده فاضلاب عنوان کرد: بر اساس توافقاتی که بین شهرداری و آبفا وجود دارد آسفالت‌ریزی بعد از حفاری که توسط آب فا انجام می‌شود بر عهده خود آبفا است.

وی به مشکلات موجود در خصوص تأمین اعتبار اشاره کرد و گفت: وجود چنین مشکلات سبب کندی در روند پروژه‌ها شده است اما تا جایی که بر عهده شهرداری باشد بلافاصله بعد از تکمیل پروژه آب فا در منطقه کوی مدرس اقدام به پاک‌سازی و ترمیم آسفالت خواهیم کرد.

بهنام مریدی در این بازدید تصریح کرد: تا خیابان ۹ کوی مدرس عملیات اجرایی و لوله گزاری تمام‌شده و فقط عملیات پاک‌سازی باقی‌مانده است.وی بابیان این‌که لایروبی جهت فروکش کردن فاضلاب شروع خواهد شد افزود: دستور داده‌شده که با توجه به اتمام عملیات فاضلاب تا خیابان۹، عملیات خیابان دهم نیز طراحی شود تا فاضلاب ۱۰خیابان کوی مدرس کاملاً تعویض شده باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of