یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ Sunday 3 December 2023

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور:

خلع ید شرکت پیمانکار مترو اهواز قطعی نشده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور گفت: با توجه به این‌که پرونده به‌طور کامل موردبررسی قرار نگرفته فعلاً نمی‌توان از خلع ید صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور در حاشیه بازدید از پروژه مترو اهواز اظهار داشت: پروژه مترو اهواز با وسعت بالا بعد از ۱۴ سال هنوز به اتمام نرسیده است.

وی بابیان این‌که پروژه مترو اهواز قرار بود ظرف ۶سال انجام شود، افزود: در حال حاضر اتمام این پروژه با تأخیر ۸ساله مواجه شده که در یک جلسه‌ای علل آن بررسی می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور گفت: این پروژه مانند سایر پروژه‌های کشور در حال انجام است اما کمتر شاهد بودیم که پروژه مهمی در استان بااهمیتی مانند خوزستان بلاتکلیف رها شود.

دین‌پرست در خصوص موضوع خلع ید شرکت پیمانکار مترو اهواز گفت: با توجه به این‌که این پرونده به‌طور کامل موردبررسی قرار نگرفته فعلاً نمی‌توان درمورد خلع ید نظر قطعی داد.

به گزارشتسنیم، معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور به همراه جمعی از مسئولین استانی از ایستگاه مترو،نقاط ریزشی فاضلاب در منطقه گلستان و تصفیه‌خانه فاضلاب چنیبه بازدید کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of