یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ Sunday 23 June 2024

به منظور پایداری ارتباطات مخابراتی و خدمت رسانی در بحران سیل ؛

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از مدیر و کارکنان مخابرات منطقه خوزستان تقدیر کرد

سیدمجیدصدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی از رحیم فلاح زاده مدیر و کارکنان مخابرات منطقه خوزستان تقدیرنمود.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، سیدمجیدصدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی به منظور پایداری ارتباطات مخابراتی و خدمت رسانی به هموطنان در بحران سیل اخیر استان، از رحیم فلاح زاده مدیر و همکاران آن مجموعه تقدیر وتشکر کرد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درمتن این تقدیرنامه آورده است:
بی شک بحران سیل که از ابتدای سال ۱۳۹۸ آغاز شد، آزمونی بود برای یکایک ما که بتوانیم در مراحل سخت زندگی با سرافرازی از آن عبور کنیم. فعالیت ها وکوشش های چشمگیر جنابعالی که نشان از حسن تدبیر، برنامه ریزی منسجم، مدیریت و سازماندهی موثر در شرایط بحرانی و سیل زده در استان پهناور خوزستان بود و نیز تلاشهای بی دریغ همکاران آن مجموعه که موجب پایداری ارتباطات مخابراتی و خدمت رسانی به هموطنان عزیز از ابتدای این بحران شد، شایسته بهترین تقدیرهاست.
این جانب ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی و همکاران محترم مخابرات آن منطقه، از خداوند متعال سلامتی، سعادتمندی و بهروزیتان را در تمام مراحل زندگی خواستارم.
گفتنی است در پی وقوع سیل در استان خوزستان در روزهای نخست سال جاری، مدیر مخابرات منطقه با اعلام آماده باش کامل به کارکنان در مناطق و شهرهای در معرض سیل و اعزام فوری مهندسان و تیم های فنی وعملیاتی به مناطق سیل زده و انجام اقدامات لازم در جهت حفظ و نگهداری ساختمانها و تجهیزات مخابراتی، شبکه ارتباطی مطلوب و پایداری به مردم شریف استان ارائه شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of