یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ Sunday 19 May 2024

استاندار خوزستان:

انگیزه، برنامه و همت شهردار جدید موجب شد که از وی حمایت کنم

استاندار خوزستان عنوان کرد: انگیزه، برنامه و همت شهردار جدید موجب شده که از وی حمایت کنم تا مستقر شود و کار را ادامه دهد. وی از جوانان با انگیزه، با شور و شعور و با برنامه است که تلاش دارد در این مسیر گام بردارد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز غلامرضا شریعتی در آیین معارفه شهردار اهواز از زحمات شهردار سابق آقای کتانباف تشکر و قدردانی کرد و گفت: در دوره جدید باید همه با هم برادرانه و با کوشش و تلاش گام های خود را در جهت تعالی و پیشرفت شهر برداریم.

وی ضمن یادآوری تلاش های انجام شده در زمان وقوع سیل در اهواز اظهار کرد: شهردار سابق و تیم کاریشان واعضای شورای شهر  زحمات بسیاری را در این سیل متحمل شدند و تلاشهای شبانه روزی و گسترده ای انجام دادند که جای تقدیر و تشکر دارد و البته همه در کنار یکدیگر زحمات بسیاری را برای شهر متحمل شدیم که چیزی جز وظیفه و خدمت به شهر و شهروندان نبوده است.

شریعتی افزود: برای شهردار جدید هم که از طرف آیت ا… حیدری و آقای سنواتی رییس شورای اسلامی شهر به عنوان یکی از جوانان با انگیزه وبا برنامه معرفی شدند که قطعا همینطور هم هست آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در جهت تعالی در مسیرخدمت به شهر و شهروندان  گام بردارد.

استاندار خوزستان ادامه داد: شهردار جدید اهواز از جوانان با انگیزه، با شور و شعور و با برنامه است که تلاش دارد در این مسیر گام بردارد. انگیزه، برنامه و همت شهردار جدید موجب شده که از وی حمایت کنم تا مستقر شود و کار را ادامه دهد و سکان اداره اهواز را به دست بگیرد وی اکنون بار زیادی بر دوش دارد و چیزهایی که من از وی دیدم چیزی جز خدمت به شهروندان نیست.

این مقام مسئول عنوان کرد: شاعری به کار شهرداری و تلاش شهرداری اهواز  هم آگاه است و در حوزه فرهنگی و اجتماعی  نیز به خوبی  کار کرده که این حوزه یکی از نقائص ما در شهر اهواز است و شاعری هم کارنامه درخشانی از خود در این حوزه بر جای گذاشته است .البته ما از ایشان انتظار داریم در حوزه های عمرانی و اجتماعی نیز اقدامات قابل توجهی در این دوره مشاهده کنیم .

شریعتی در  پایان خاطرنشان کرد:  به شخصه حمایت همه جانبه  خود را از ایشان اعلام می کنم و شورای تامین استان هم بر آن است با حمایت کامل از شهردار و شورای شهر اهواز زمینه خدمت بهتر به شهروندان را فرآهم نماید تا انشا… بتوانیم در کنار هم در جهت توسعه آبادانی و رفاه کلانشهر اهواز تلاش کنیم وگام های بلندتری برداریم

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of