یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ Sunday 23 June 2024

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز:

باید روش های سنتی در مدیریت شهری کنار گذاشته شود

آیین معارفه موسی شاعری شهردار اهواز با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، استاندار خوزستان، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر عج خوزستان، فرماندهان لشکری، رئیس و اعضای شورای شهر، فرماندار اهواز و سایر مدیران استانی برگزار شد.

در این مراسم رئیس شورای شهر اهواز گفت: قطعا انتظارات همه مدیران بویژه اعضای شورا به نمایندگی از شهروندان اهوازی کار شهردار را سنگین تر می کند, لذا شهردار جدید باید در کار نمره بالا بگیرند.

وی با ذکر این نکته که شهردار سابق نیز از نظر اخلاق نمونه بودند, ادامه داد: به رسم ادب و به نمایندگی از اعضای شورا و مردم با جناب کتانباف تماس گرفتم و از ایشان برای حضور در مراسم دعوت کردم که به دلیل حضور در مشهد مقدس عذرخواهی کردند و از تمامی شهروندان اهوازی هم حلالیت طلبیدند.

وی افزود:ما در کار با هیچ کسی عقد اخوت نبستیم، زیرا مردم به ما رای دادند تا در شهرداری پویایی ایجاد کنیم. شهردار جوان اهواز تلاش کند به خواسته های عمومی پاسخ دهد و در جهت پیشرفت شهر اهواز ، گام های موثری بردارد .

عبدالزهرا سنواتی روزمرگی را یکی از آفت های شهرداری اهواز دانست و گفت: ما برنامه مدون داریم، اما روز مرگی باعث شده تا با برنامه پیش نرویم. کلانشهرهای دیگر کشور در هوشمند سازی، طرح سیماک و روش‌های نوین مدیریت شهری بسیار جلوتر از اهواز هستند.

عبدالزهرا سنواتی ادامه داد: باید روش‌های سنتی در مدیریت شهری کنار گذاشته شود، زیرا هوشمندسازی راهگشای بسیاری از مشکلات شهری است؛ همچنین هوشمندسازی در جلوگیری از فساد نقش مهمی دارد.

سنواتی بر ضرورت وجود دقت و سرعت عمل در کارها تاکید و تصریح کرد : هوشمند سازی باید در راس کارهای شهرداری اهواز باشد

وی با بیان اینکه در ۲۰ ماه گذشته شهردار سابق اقداماتی برای توسعه شهر اهواز انجام داد و شهردار فعلی باید در تکمیل و تسریع در انجام آنها تلاش ویژه کند, افزود: توانمندسازی مناطق محروم و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر اولویت‌های شهر اهواز است.

وی خاطرنشان کرد: ما وظیفه داریم به خواسته های شهروندان و مشکلات آنان توجه کنیم و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

منبع: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of