سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ Tuesday 23 July 2024

از سوی وزیر کشور؛

حکم شهردار جوان اهواز امضا شد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید اهواز از سوی وزیر کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، مهدی جمالی نژاد از امضای حکم انتصاب شهردار جدید اهواز از سوی وزیر کشور خبر داد و اظهار داشت‌: ‌وزیر کشور حکم انتصاب موسی شاعری کریمی‌، شهردار جدید اهواز را امضا کرد.

وی افزود: بر اساس تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.

در متن حکم شهردار اهواز آمده است:

“در اجرای تبصره ( ۳) ذیل بند یک ماده ( ۸۰ ) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب ۱۳۷۵٫۳٫۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر اهواز و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جناب عالی را به سمت شهردار اهواز منصوب می‌کنم.

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری و به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری«مدظله العالی» دولت تدبیر و امید میسر گردد. توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم.”

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of