یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ Sunday 3 December 2023

عملیات بازگشایی خیابان ها اطراف متروپل آغاز شد

شهردار آبادان گفت: اقدامات لازم برای بازگشایی خیابان های اصلی و فرعی اطراف ساختمان متروپل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان، یاسین کاوه پور اظهار داشت: پس از تخریب ساختمان متروپل بازگشایی خیابان های اصلی و فرعی اطراف این ساختمان با الویت بازگشایی خیابان سپه(حلبی سازان)، خیابان سعدی و فرعی های روبروی ساختمان متروپل از جمله فرعی برق در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

وی افزود: همچنین معبر اصلی امیرکبیر پس از جمع آوری تاورکرین و عقب نشینی کانتینرها تا محوطه کارگاه متروپل بازگشایی خواهد شد.

شهردار آبادان خاطرنشان کرد: شهرداری آبادان در راستای وظایف روزانه و رضایتمندی شهروندان عزیز جمع آوری نخاله ها و بهسازی زیرساخت ها را در منطقه بخوبی انجام خواهد داد تا ضمن بازگشایی مسیر شاهد تردد روان در این منطقه باشیم.

کاوه پور گفت: البته دستگاه های اجرایی مانند آبفا، برق، گاز و مخابرات در ابتدا می بایست بهسازی زیرساخت های شهری بخصوص در تقاطع خیابان سپه و سعدی را در کمترین زمان ممکن انجام دهند و پس از آن شهرداری نسبت به بهسازی و آسفالت نقاطی که حفاری صورت گرفته اقدام کند.

وی در پایان اظهار داشت: در همین راستا نیروهای خدمات شهری شهرداری آبادان از ۴٨ ساعته گذشته عملیات جمع آوری نخاله و جاروکشی معابر و همچنین بهسازی پیاده روهای اطراف ساختمان متروپل را آغاز کرده و امشب نیز اقدام به شست و شوی این معابر خواهند کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of