سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ Tuesday 22 September 2020

در دفتر امام جمعه اهواز؛

هیئت اندیشه ورز خبرنگاران تشکیل می‌شود

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به نقش رسانه در راهبری جامعه و هدایت افکار عمومی، گفت: برای هم افزایی در بین اصحاب رسانه و مطالبه‌گری هدفمند، هیئت اندیشه ورز اصحاب رسانه از سوی دفتر امام جمعه اهواز تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد در نشست با اهالی رسانه که به مناسبت هفته خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند و دشمن با جنگ روانی و شناختی دنبال تغییر در ادراک ملت ما است.

وی با اشاره به حمایت خود از مطالبه‌گری اصحاب رسانه افزود: مقام معظم رهبری حامی اول مطالبه گران است و در استان نیز بنده حامی و پشتیبان مطالبه‌گران و دغدغه مندان هستم. مطالبه گری باید در چارچوب شرع و قانون صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با گلایه از پاسخگو نبودن برخی مدیران گفت:یکی از برنامه های مستمر بنده در این مدت این بوده است که همیشه بعد از نماز جمعه در خدمت مردم باشم و اکنون هم به دلیل شرایط کرونا که نماز جمعه رسمی نداریم، هر روز وقت نماز جمعه در مصلی تا ساعت‌ها پای صحبت‌های مردم می‌نشینم.

وی با انتقاد از شکل نگرفتن کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‍‌ها اظهار داشت: باید صدای مردم و جوانان را شنید. مقام معظم رهبری بیش از ۱۰ سال است مساله کرسی آزاداندیشی را مطرح کردند تا دانشجویان بتوانند دغدغه‌های خود را بیان کنند ولی محقق نشده است.

امام جمعه اهواز با اشاره به نقش رسانه در راهبری جامعه و هدایت افکار عمومی، گفت: برای هم افزایی در بین اصحاب رسانه و مطالبه گری هدفمند، هیئت اندیشه ورز اصحاب رسانه در دفتر امام جمعه اهواز تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل کمیته رسانه بیان کرد: مطالبه‌گری باید با ظرافتهای لازم صورت گیرد تا برخی نتوانند مچ گیری کنند. اگر ظرافت‌های حقوقی وشرعی رعایت نشود، جای ظالم و مظلوم عوض می‌شود. مطالبه گران و اهالی رسانه باید دقت کنند که در پازل دشمن بازی نکنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of