جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ Friday 1 December 2023

انتقاد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از تلاقی آب و فاضلاب ‌در اهواز‌

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با اشاره به مشکلات فاضلاب شهر اهواز گفت: در چند ماه اخیر جهت رفع این مشکل اقداماتی در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد در دیدار صمیمانه با اهالی منطقه کوی جانبازان بابیان این‌که در هر قسمتی از اهواز معمولاً مشکلات فراوانی وجود دارد اظهار داشت:مشکل اول منطقه پاداد مسجد است.

وی بابیان این‌که از گذشته مردم مسجدها را می‌ساختند افزود: دولت‌ها کمتر در ساخت مسجد مشارکت می‌کردند.از اول انقلاب قدری رویه ها تغییر پیدا کرد، خیلی از خیرین به‌عنوان صدقه جاریه اقدام به ساخت مسجد می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان عنوان کرد: طبیعتاً در مناطق فقیر مسجد بیشتر شکل می‌گیرد.وقتی اولین مسجد ساخته می‌شود پشت سر آن کم‌کم مساجد دیگر نیز ساخته می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بابیان این‌که در اهواز تعداد زیادی حسینیه ساخته‌شده ولی در شب‌های به خصوصی در آن فعالیت می‌شود گفت:به مناطق گوناگون که سر می‌زنیم مطالبات زیاد است اما ما جایگاه اجرایی نداریم ولی پیگیری می‌کنیم.

وی با اشاره به مشکلات فاضلاب شهر اهواز گفت: در چند ماه اخیر جهت رفع این مشکل اقداماتی در حال انجام است. گزارش مصوری در این خصوص آماده می‌کنیم که دیگر چنین مشکلاتی پیش نیاید و مردم متوجه شوند که نظام در حال تلاش جهت رفاه مردم است.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان بابیان این‌که در منطقه کوی ملت چند نقطه مملو از فاضلاب است ادامه داد:مشکل دیگر بحث تلاقی آب و فاضلاب است که در مناطق گوناگون مردم با چنین مشکلی مواجه هستند که به دنبال حل آن هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of