سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ Tuesday 23 July 2024

اسنوکر:

خداپرست قهرمان نهمین رنکینگ اسنوکر خوزستان

علیرضا خدا پرست قهرمان نهمین رنکینگ اسنوکر خوزستان شد .

به گزارش پایگاه خبری روکن چهار به نقل از روابط عمومی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس خوزستان: دور نهایی نهمین رنکینگ اسنوکر خوزستان به مناسبت هفته تربیت بدنی هجدهم مهرماه به مدت دو روز و میزبانی آکادمی بیلیارد پرشیا اهواز برگزار شد.

این مسابقات برای اولین بار به سبک جدید پس از برگزاری سه دوره مقدماتی بصورت گروهی و صعود ۱۲ شرکت کننده به جدول نهایی ،حضور ۸ بازیکن برتر رنکینگ استان و دو بازیکن برتر زیر ۱۸ سال خوزستان بصورت مستیم در جدول نهایی، جمعا با ۲۲ نفر شرکت کننده از شهرهای امیده، اهواز، دزفول و اندیمشک بصورت تک حذفی برگزار شد.

علیرضا خداپرست از اهواز مقابل نادر جهادی دیگر بازیکن اهوازی به رقابت پرداخت و بازی را با نتیجه ۴ بر یک به نفع خود به پایان رساند و عنوان قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص داد و جهادی نائب قهرمان شد.

آرمین محمودی از اهواز با علی مهری زاده از اندیمشک در رده بندی بازی خود را به نمایش گذاشتند و مهری زاده با نتیجه ۳ بر صفر بر حریفش غلبه کرد و جایگاه سوم را کسب کرد.

آرمین محمودی، محمدعلی علیپور، میلاد پیرمحمدی، مرتضی ملک فعله و محمد کاشانی جم به ترتیب در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند.

عماد شقاقی مسئولیت برگزاری و سارا مقصودی سرداوری مسابقات را برعهده داشتند.

شبنم شفیعی نسب، مریم ادیب مهر، مونس گلچینی، معصومه مجدم، احسان محمد قاسمی و حسین شاه آبادی در این رقابت ها به قضاوت پرداختند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of