شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ Saturday 20 April 2024

نماینده ولی فقیه در خوزستان:

امنیت جامعه ایران اسلامی خاری در چشم دشمنان است

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: امنیت جامعه ایران اسلامی مانند یک خار در چشم دشمنان است.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد امروز، ۳۱ شهریورماه در مراسم رژه هفته دفاع مقدس در اهواز، اظهار کرد: سالگرد هشت سال دفاع مقدس را گرامی می‌داریم. نزدیک به ۴۰ سال قبل، چنین روزی پیامی ترسناک داشت که جهان علیه انقلاب نو پای ایران خواهد ایستاد تا این انقلاب را ساقط کند و در این زمینه حمله ناجوانمردانه‌ای به ایران شد.

وی افزود: استکبار جهانی همه امکانات خود را بسیج کرده بود تا ایران و انقلاب نوپای ما را ساقط کند اما این موضوع فقط یک خیال بود.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: بیش از ۸۰ کشور دنیا به صورت رسمی و غیررسمی از صدام حمایت کردند تا در یک هفته خود را به تهران برساند.

موسوی‌فرد عنوان کرد: پشت صدام به دلارهای نفتی شیوخ منطقه و مدرن‌ترین تسلیحات نظامی گرم بود و اما جمهوری اسلامی از داشتن کوچکترین امکانات بی‌بهره بود.

وی با بیان اینکه در آن زمان شاید حتی قادر به ساخت یک فشنگ نبودیم، گفت: امت اسلامی به فرمان امام، سخت‌ترین تهدیدات را به شیرین‌ترین لحظات تبدیل و دفاع مقدس را جاویدان کرد.

وی ادامه داد: روزگاری برای سیم خاردار محتاج بیگانگان بودیم اما با مقاومت و گوش به فرمان امام و بعد از آن مقام معظم رهبری بودن، به چنان اقتداری دست پیدا کرده‌ایم که اکنون موشک دور برد نقطه زن، شناورهای سطحی و زیر سطحی و … داریم.

موسوی‌فرد گفت: با مقاومت ملت و مدیریت جهادی، به دستاوردهای بی‌شماری دست پیدا کردیم و یکی از آن‌ها، امنیت جامعه ایران اسلامی است که مانند یک خار در چشم دشمنان است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه دشمنان راهکاری جز ترور ندارند، خاطرنشان‌کرد: در این زمینه خانواده‌های شهدا باید سربلند باشند زیرا شهدا مایه اقتدار و افتخار جامعه هستند و ما به خون شهدای خود می‌بالیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of