یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ Sunday 23 June 2024

معاون استاندار خوزستان:

همکاری در برنامه های ملی و مذهبی جنبه بخشنامه ای ندارد

معاون سیاسی – اجتماعی استاندار خوزستان گفت: حضور و همکاری دستگاه های اجرایی در برنامه های ملی و مذهبی، جنبه بخشنامه ای ندارد، بلکه اعتقادی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی حسین حسین زاده ظهر امروز شنبه در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خوزستان، اظهار کرد: همه دستگاه های اجرایی تلاش کردند تا برنامه ها در این ایام بخوبی برگزار شود.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته برنامه ها با محوریت مرکز استان برگزار می شد، عنوان کرد: در سال گذشته برنامه ها به گونه ای اجرا شد که با همکاری تمامی فرمانداران، بخشداران، مدیران کل در دور ترین روستاها به مرکز استان نیز جشن پیروزی انقلاب برگزار شد.

وی به دو مناسبت بزرگ پیش رو در استان اشاره کرد و گفت: هفته دفاع مقدس یکی از برنامه های بزرگی است که در سراسر کشور برگزار می شود اما این مناسبت در استان خوزستان هرساله به طور ویژه برگزار می گردد.

معاون استاندار خوزستان راهپیمایی اربعین حسینی را یکی دیگر از مناسبت های پیش رو عنوان کرد و افزود: با توجه به لغو هزینه روادید استقبال بیشتری نسبت به سال گذشته پیش بینی می شود.

حسین زاده بیان کرد: همکاری در برگزاری هر چه بهتر چنین برنامه هایی بخشنامه ای نیست، بلکه ریشه در اعتقادات ما دارد.

وی عنوان کرد: امیدواریم با همکاری همه دستگاه های اجرایی امسال نیز حماسه حسینی را به خوبی برگزار و میزبان شایسته ای برای زائران ابا عبدالله الحسین (ع) باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of