دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ Monday 20 May 2024

آغاز به کار نمایشگاه بومی‌سازی تجهیزات فولاد خوزستان از ۲۳ مرداد

اولین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان از ۲۳ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز آغاز به کار می‌کند.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، اولین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز آغاز به کار می‌کند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه بومی سازی، حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید است و شرکت فولاد خوزستان در فراخوانی همه سازندگان قطعات، تجهیزات، مواد و تولید کنندگان داخلی استان را برای حضور در این نمایشگاه دعوت کرده است.

این نمایشگاه در راستای حمایت از بخش داخلی و استفاده از توان صنایع، دانشگاه ها و شرکت‌های دانش بنیان برپا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای مشارکت و همچنین بازدید از این نمایشگاه می‌توانند ضمن مشاهده لیست قطعات مورد نظر در پایگاه اینترنتی شرکت فولاد خوزستان به آدرس www.ksc.ir، از طریق شماره تلفن ثابت ۰۶١٣٢١٣۴۶٩٩ و شماره تلفن همراه ۰۹۱۲۴۹۶۳۶۴۹ با دبیرخانه نمایشگاه در تماس باشند.

اولین نمایشگاه تخصصی بومی‌سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان با حضور شرکت‌های فعال زنجیره گروه فولاد و سازندگان و تامین کنندگان داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اهواز برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of