شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ Saturday 24 February 2024

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری:

مدیرعامل باشگاه از ما خواسته که اخلاق ورزشی را نبازیم/برای قهرمانی همدلیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری گفت: آن‌چه مدیرعامل باشگاه در وهله اول از ما برای فصل جدید لیگ برتر خواست، حفظ اخلاق ورزشی بود و این‌که تلاش کنیم در میادین ورزشی اخلاق را نبازیم، البته از ما خواست که نتیجه لازم را هم کسب کنیم و روی سکو باشیم.

مینا بارانی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، در خصوص آغاز تمرینات تیم فوتسال ملی‌حفاری برای حضور در لیگ برتر بانوان کشور، اظهارکرد: تمرینات تیم از هفته گذشته آغاز شده است که کارمان را با تست‌گیری از بازیکنان بومی و غیربومی آغاز کردیم و توانستیم دو نفر را به جمع بازیکنان سال گذشته اضافه کنیم. شاکله تیم فصل گذشته حفظ شده است، البته بنایی و رحیمی از تیم جدا شدند.

وی درباره هدف تیم ملی‌حفاری برای حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، گفت: امسال باشگاه ملی‌حفاری با کاهش بودجه مواجه شده است و طی جلسه‌ای که با آقای محمدنیا مدیرعامل باشگاه داشتیم، به این موضوع اشاره داشت که به تمام تیم‌های ورزشی اعلام شده که سقف بودجه‌ای‌شان کاهش پیدا کرده است که این موضوع نیز شامل حال تیم فوتسال بانوان نیز می‌شود.

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری ادامه داد: آن‌چه مدیرعامل باشگاه در وهله اول از ما خواست، حفظ اخلاق ورزشی بود و این‌که تلاش کنیم در میادین ورزشی اخلاق را نبازیم و این مهم را همیشه سرلوحه کارمان قرار دهیم. البته از ما خواست که نتیجه لازم را هم کسب کنیم و روی سکو باشیم.

وی بیان کرد: به هر حال مدیرعامل باشگاه در جلسه‌ای که داشتیم برای کسب مقام ما را تحت فشار قرار نداد ولی از روز اول که کارمان را آغاز کردیم، کادر فنی و بازیکنان برای قهرمانی یک‌دل شدند. تلاش‌ می‌کنیم تا مقامی در خور نام و شخصیت تیم بانوان ملی‌حفاری کسب کنیم تا اگر بشود مجددا جام قهرمانی را به خوزستان برگردانیم.

وی درباره تغییرات ایجاد شده در لیگ برتر نسبت به زمانی که خودش به عنوان سرمربی در لیگ فعالیت داشت نیز عنوان کرد: یکی از تغییرات، اضافه شدن مرحله پلی‌آ‌ف به لیگ برتر است. فصل گذشته ملی‌حفاری تا پیش از مسابقات پلی‌آف عملکرد بسیار خوبی داشت ولی وقتی بازی‌ها به مرحله پلی‌آف می‌رسد، بازیکنان تحلیل می‌رود و ممکن است دچار آسیب‌دیدگی و شاید بدشانسی شوند که این موضوع شامل حال تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری نیز شد و با توجه به مشکلاتی که برای تیم پیش آمد از کورس قهرمانی عقب افتاد.

بارانی در پایان گفت: پنج شش بازیکن را در تیم فعلی ملی‌حفاری داریم که در گذشته نیز با من در ملی‌حفاری کار کرده‌اند که اکنون با تجربه‌تر و پخته‌تر شده‌اند و می‌توانند بیشتر به تیم کمک کنند و من هم روی کمک این بازیکنان حساب ویژه‌ای باز کرده‌ام.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of