سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ Tuesday 23 July 2024

در چهار رده سنی ؛

برنامه تست‌گیری باشگاه فولاد مشخص شد

تیم‌های فوتبال نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید فولاد خوزستان که در رقابت های لیگ برتر کشور حضور دارند، از بازیکنان مستعد تست‌گیری می‌کند.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، تیم نونهالان این باشگاه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه ۲۳ تا ۲۵ تیرماه در زمین چمن شماره ۴ باشگاه فولاد از بازیکنان مستعد فوتبال تست می‌گیرد.
بر این اساس متقاضیان متولد ۸۴/۱۰/۱۱ تا ۸۵/۱۰/۱۱ می‌توانند جهت انجام تست‌های فنی در روزهای اعلام شده به مکان مذکور مراجعه کنند.
همچنین باشگاه فولاد از مستعدین متولد ۸۲/۱۰/۱۱ تا ۸۳/۱۰/۱۲ برای تیم نوجوانان تست‌گیری می‌کند. این تست‌گیری از ساعت ۱۸ تا ۲۰ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ۲۶ تا ۲۸ تیرماه در زمین چمن شماره ۴ باشگاه انجام خواهد شد.
تیم جوانان فولاد خوزستان نیز که در فصل گذشته لیگ برتر کشور به مقام قهرمانی دست پیدا کرد، به مدت ۳ روز در زمین شماره ۴ باشگاه فولاد خوزستان از بازیکنان مستعد فوتبال تست می‌گیرد.
بر این اساس متقاضیان متولد۷۹/۱۰/۱۲ تا ۸۲/۱۰/۱۰ می‌توانند جهت انجام تست های فنی در روزهای یکشنبه ۱۶ تیر ، دوشنبه ۱۷ تیر و سه‌شنبه ۱۸ تیر ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به مکان مذکور مراجعه کنند.
همچنین تیم امید فولاد خوزستان از ساعت ۱۸ لغایت ۲۰ روزهای چهارشنبه ۱۹ تیرماه، پنج شنبه ۲۰ تیرماه و شنبه ۲۲ تیرماه در زمین چمن شماره یک دویست دستگاه از بازیکنان مستعد فوتبال تست گیری به عمل می آورد.
بر این اساس متقاضیان متولد ۷۷/۱۰/۱۱ تا ۷۹/۱۰/۱۲ می‌توانند جهت انجام تست‌های فنی در روزهای اعلام شده به مکان مذکور مراجعه نمایند.
گفتنی است، داشتن کارت بیمه و اصل شناسنامه برای دریافت نامه تست گیری الزامی است، اولویت با بازیکنانی است که دارای کارت بازی کشوری و استانی باشند و تست‌ها کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه وجهی انجام می شود.
علاقه‌مندان به شرکت در تست‌گیری می‌توانند به آدرس کیلومتر ۱۰ جاده اهواز به بندر امام، جاده اختصاصی فولاد خوزستان، باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان مراجعه کنند.

برچسب‌ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of