جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ Friday 8 December 2023

پس از 37 سال فراق؛

مادر شهیدان حسین‌نژادیان به فرزندان شهیدش پیوست

مادر شهیدان حسن و غلامرضا حسین‌نژادیان از شهدای دفاع مقدس شهرستان رامهرمز دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، مادر شهیدان حسن و غلامرضا حسین‌نژادیان از شهدای دفاع مقدس شهرستان رامهرمز دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

زنده یاد خانم روبخیر برات زاده مادر شهیدان حسن و غلامرضا حسین‌نژادیان از شهدای دفاع مقدس شهرستان رامهرمز که در سال ۱۳۶۱ داغ دو فرزندش را دیده پس از تحمل ۳۷ سال فراق به آنها ملحق شد.

آئین تشییع پیکر پاک زنده یاد خانم روبخیر برات زاده مادر شهیدان حسن و غلامرضا حسین‌نژادیان از شهدای دفاع مقدس رامهرمز روز چهارشنبه پنجم تیر ماه از ساعت ۱۸ برگزار می‌شود.

این برنامه با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان لشکری و کشوری و خانواده معظم شاهد و ایثارگر از مهدیه رامهرمز آغاز می‌شود و مردم استان خوزستان با زنده یاد خانم روبخیر برات زاده مادر شهیدان حسن و غلامرضا حسین‌نژادیان از شهدای دفاع مقدس وداع می‌کنند.

به گزارش تسنیم، شهید غلامرضا حسین‌نژادیان فرزند محمد در سال ۱۳۴۰ در شهر رامهرمز استان خوزستان دیده به جهان گشود و در دوران دفاع مقدس به جبهه اعزام شد.

این دلیر مرد خوزستانی پس از حضور در نبرد با دشمنان اسلام در روز ۲۳ تیر ماه سال ۱۳۶۱ همزمان با ماه مبارک رمضان در منطقه عملیاتی کوشک به شهادت رسید.

شهید غلامرضا حسین‌نژادیان در سن ۲۱ سالگی در عملیات رمضان شربت شهادت نوشید و پس از آن پیکر مطهرش در رامهرمز تشییع و در گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.

شهید حسن حسین‌نژادیان برادر دیگر این شهید نیز در عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۱ به شهادت رسید.

شهرستان رامهرمز شهدای زیادی را تقدیم به اسلام کرده است که سردار شهید حسن بهمنی، سردار شهید علیرضا پورکیان، روحانی شهید حجت الاسلام والمسلیمین سید ابوالقاسم موسوی دامغانی، شهید علیرضا چراغ زاده دزفولی، شهید حسن حسین‌نژادیان، شهید محمد بزرگمهر، شهید عبدالستار قنواتی پور، شهید سید فخرالدین موسوی، شهید غلامرضا حسین‌نژادیان، شهید ناصر اسکندری، سردار شهید فرامرز رضازاده و شهید امید حسینی از جمله آنها هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of