یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ Sunday 23 June 2024

با سرکشی سرزده عضو شورای شهر اهواز ؛

مدیر دروغگو رسوا شد

با سرکشی سرزده عضو شورای شهر اهواز ؛ مدیر دروغگو رسوا شد در اقدامی تحسین برانگیز یکی از اعضای شورای شهر اهواز با لباس مبدل وارد یکی از ساختمان های مناطق شهرداری شده و از نزدیک با برخی موضوعات تلخ اما واقعی روبرو شد.

به گزارش نسیم خوزستان، این عضو که نخواست نامش فاش شود دیروز در اقدامی بی سابقه و با لباس مبدل برای سرکشی وارد شهرداری یکی از مناطق اهواز شد و با برخی واقعیات تلخ که همانا عدم تکریم ارباب رجوع و فرار مسئولین از پاسخگویی به شهروندان بود مواجه شد. در این دیدار، عضو شورای شهر اهواز با لباسی متفاوت و ناشناس به عنوان ارباب رجوع وارد دفتر شهردار منطقه می شود و علیرغم اینکه روز ملاقات مردمی بوده است ناباورانه مشاهده میکند مسئول دفتر به مراجعین و به خود وی می گوید جناب آقای شهردار در منطقه نبوده و در جلسه فرمانداری حضور دارد. این در حالیست در این بین برخی افراد خاص اجازه ورود داشتند!
پس از اعتراض شهروندان و فریادهای مراجعین به دلیل عدم حضور شهردار در محل کارش، عضو شورای شهر پس از دیدن این صحنه با پوشیدن لباسهای متعارف همیشگی و با معرفی خود به مسئول دفتر شخصا وارد دفتر شهردار منطقه می شود و با صحنه غیرقابل اتتظار مواجه می شود.
متاسفانه آقای شهردار منطقه در اتاقش به همراه یکی از پیمانکاران حضور داشته ولی به ارباب رجوع ها به دروغ می گفتند ایشان در منطقه حضور ندارد!
در این بازرسی، مصیبت تلخ دیگری برای این عضو شورا مشخص شد و آن هم وجود درب مخفی برای خروج آقای مدیر برای فرار از پاسخگویی در مقابل مردم بود که واقعا جای تاسف و تامل دارد.
به گزارش نسیم خوزستان، این بازرسی ها و سرکشی های سرزده از سوی اعضای شورای شهر اهواز باعث حذف حاشیه امن مدیران ناکارآمد و متخلف می شود و اعتماد بر باد رفته شهروندان به شهرداری را مجددا جلب خواهد نمود.
از سایر دستگاهای نظارتی و امنیتی استان خوزستان نیز انتظار می رود به دلیل تاکید امام خامنه ای (مد) بر تکریم ارباب رجوع، با سرکشی ها و بازرسی های مداوم و بازدارنده به دستگاه های دولتی که با شهروندان به صورت روزمره ارتباط دارند، سرزده و با متخلفین برخورد قاطعی نموده و حاشیه امن مدیران را از بین ببرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of