یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ Sunday 23 June 2024

امام جمعه اهواز :

کشور باید از اقتصاد تک محصولی خارج شود

نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با اشاره به آسیب‌های اقتصاد تک محصولی در کشور گفت: باید تلاش کنیم زمینه برای صادرات سایر محصولات ایجاد شود تا اقتصاد کشور رونق گیرد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمد نبی موسوی فرد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر ضمن گرامیداشت نیمه شعبان و فرارسیدن ماه مبارک رمضان افزود: امسال مسجد جمکران در نیمه شعبان میزبان حدود ۳.۵ میلیون نفر بود و امیدواریم سال آینده این تعداد افزایش چشمگیری داشته باشد.

وی با اشاره به تحریم دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور ادامه‌داد: تحریم این چهره ملی توسط دشمن، دسیسه جدیدی از طرف دشمنان نظام است.

امام جمعه اهواز بر ضرورت رعایت ارزش های دینی در اماکن عمومی تاکید کرد خاطر نشان‌کرد: رعایت این ارزش‌ها در چنین اماکنی مطالبه جدی مردم است و اعمال نظارت‌های لازم در این خصوص توسط دستگاه قضایی باید با جدیت ادامه یابد.

خطیب جمعه اهواز ادامه‌داد: مردم چنانچه در خیابان با افرادی رو برو می‌شوند که حجاب را رعایت نمی‌کنند به آنها تذکر شفاهی دهند .

وی با بیان اینکه باید به فرزندان خود سواد رسانه ای بیاموزیم گفت: باید به فرزندان خود نحوه استفاده از فضای مجازی آموزش داده شود تا هدایت آنها توسط دشمن انجام نشود.

خطیب جمعه اهواز بر مدیریت مطلوب فضای مجازی تاکیدکرد ادامه‌داد: دشمن کانون خانواده را نشانه گرفته و به دنبال دسیسه برای برهم زدن آرامش در خانواده‌ها است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر برخورد قاطع با عاملان مسمومیت تاکید دارند اظهارکرد: اولویت اول مسئولان نظام و دولت جان مردم و حفظ امنیت و آرامش جامعه است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال جنگ ترکیبی در کشور است تصریح‌کرد: دشمن از اول انقلاب تا کنون تلاش داشت تا انقلاب و نظام را زمین گیر کند ولی نتوانست کوچکترین حرکتی در این خصوص انجام دهد.

خطیب جمعه اهواز افزود: مطالبه ما از مسئولان این است که با قاطعیت عوامل مسمومیت را شناسایی و با آنها برخورد کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of