پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ Thursday 2 December 2021

مردم شادگان سرعت واکسیناسیون را افزایش دهند

سرپرست فرمانداری شادگان از عموم شهروندان برای افزایش سرعت واکسیناسیون و مراجعه به مراکز تزریق واکسن کرونا در این شهرستان دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امید صبری پور شامگاه دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های شهرستان شادگان با تأکید بر اولویت ارائه خدمات در بانک‌ها منوط به داشتن کارت واکسیناسیون باشد، اظهار کرد: بانک‌های این شهرستان ملزم هستند که همه خدمات امور بانکی را با اولویت دارندگان کارت واکسیناسیون یا گواهی پزشکی انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه مصوبات ستاد مقابله با کرونا لازم‌الاجرا هستند، افزود: اکیپ‌های بازرسی ستاد مقابله با کرونای شهرستان شادگان به‌صورت مستمر در حال نظارت و رصد از عملکرد رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ادارات و بانک‌هاست.

صبری پور تأکید کرد: بانک‌های شهرستان شادگان مکلف هستند که با نصب بنر بر سر در بانک‌ها با عنوان اولویت ارائه خدمات در بانک‌ها منوط به داشتن کارت واکسیناسیون را به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

وی ضمن قدردانی از تلاش مسئولان و کارکنان بانک‌ها در خدمت‌رسانی به مردم تأکید کرد: تکریم ارباب‌رجوع و ایجاد رضایتمندی باید در اولویت کاری بانک‌ها قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری شادگان بار دیگر از عموم شهروندان برای افزایش سرعت واکسیناسیون و مراجعه به مراکز تزریق واکسن کرونا در این شهرستان دعوت کرد و گفت: با یاری خداوند متعال و همراهی و همکاری مردم به‌زودی شاهد قطع زنجیره انتقال کرونا باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of