شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ Saturday 27 February 2021

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:

روند ابتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان افزایشی شد

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به افزایشی شدن ابتلای بیماران به کرونا در جنوب غرب خوزستان، گفت: ۱۲ ابتلای جدید به کرونا در شهرستان‌های خرمشهر، آبادان و شادگان ثبت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله سلمان زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۲ ابتلای جدید به کرونا در جنوب غرب خوزستان ثبت شد که شادگانی‌ها در ابتلاء به کرونا نسبت به آبادان و خرمشهر رکورد زدند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: تشخیص این ۱۲ مورد مثبت جدید (آبادان دو نفر، خرمشهر سه نفر و هفت نفر شادگان) به صورت سرپایی بوده است.

وی خبر داد: در ۲۴ ساعت گذشته هفت نفر در شادگان مثبت قطعی ابتلاء به کووید -۱۹ گزارش شده است که نسبت به آبادان و خرمشهر بسیار بیشتر است.

سلمان زاده بیان کرد: همچنین در شبانه‌روز گذشته از مجموع ۱۲ مورد جدید مثبت کرونایی شناسایی شده، دو نفر از آبادان و سه نفر از خرمشهر هستند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از روند افزایش تعداد افراد مبتلا به کووید -۱۹ در جنوب غرب خوزستان ابراز نگرانی کرد و گفت: مراقب باشیم کاهش و یا حتی به صفر رسیدن آمار در برخی روزها باعث فریب ما نشود.

وی گفت: روز گذشته هفت نفر بستری و دو نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند؛ بنابراین در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۳۶ نفر است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of