شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ Saturday 23 January 2021

فرمانده انتظامی خوزستان:

تلفات جاده‌ای ۱۸ درصد کاهش یافته اند

فرمانده انتظامی خوزستان از کاهش ۱۸ درصدی تلفات جاده‌ای از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد.

سردار سیدمحمد صالحی در مانور روز بدون حادثه که به مناسبت هفته ایمنی حمل و نقل در فرماندهی انتظامی خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: در هفته ایمنی حمل و نقل، نیروی انتظامی در حوزه پلیس راه در زمینه افزایش توان عملیاتی و تقویت ناوگان خودرویی اقدام کرده است تا شاهد حضور پر رنگ و موثر همکاران خود در محورهای مواصلاتی باشیم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: امیدواریم با این اقدامات بتوانیم کارهای اساسی در راستای ایمنی بیشتر، کاهش حوادث و سوانح رانندگی و به تبع کاهش تلفات جاده‌ای انجام دهیم.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: با اقدامات خوب و موثر همکاران‌مان در مجموعه پلیس راه خوزستان، از ابتدای سال جاری تاکنون شاهد کاهش ۱۸ درصدی تلفات جاده‌ای بوده‌ایم.

صالحی بیان کرد: امیدواریم با همکاری و تعامل سایر دستگاه‌های اجرایی، این روند کاهش تلفات جاده‌ای ادامه یابد و شاهد انجام اقدامات خوبی برای ایمنی بیشتر در سطح استان باشیم.

به گزارش ایسنا، در ادامه علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به همکاری جمعیت هلال احمر در نجات مصدومان در زمان وقوع حوادث اظهار کرد: امیدواریم با همکاری سایر نهادهای ذیربط، شرایط برای کاهش مرگ و میر و حوادث جاده‌ای فراهم شود.

وی افزود: مردم باید به شعار جمعیت هلال احمر یعنی “بی‌گدار به جاده نزیم” توجه کنند و شرایط ایمنی خودرو و توان خود برای رانندگی را مدنظر قرار دهند تا از وقوع حوادث جلوگیری کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of