پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ Thursday 29 October 2020

با حضور مدیر مخابرات منطقه خوزستان؛

آیین تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس مخابرات برگزار شد

در مراسمی با حضور تنی چند از مسئولین کشوری و استانی از پیشکسوتان حماسه و ایثار در خوزستان هم زمان با سراسر کشور تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، در روز دوشنبه ۳۱ شهریور و هم زمان با اولین روز از آغاز هفته دفاع مقدس، مدیر مخابرات منطقه خوزستان و مشاور امور ایثارگران با حضور در مراسم تکریم سراسری از پیشکسوتان دفاع مقدس مخابرات و حماسه آفرینان سرافراز سال های ایثار و شجاعت تجلیل و قدردانی کردند.
در ابتدای این مراسم، سخنرانی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی) به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به صورت زنده و مستقیم از طریق ویدیو کنفرانس پخش شد.
دراین مراسم که دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاندار و نماینده ولی فقیه در خوزستان، مدیر حوزه های علمیه استان و نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از حماسه سازان دفاع مقدس حضور داشتند،همزمان با سراسرکشور از ایثارگران و خانواده های معزز شهدا تقدیر شد.

در این مراسم نیز دو تن از همکاران شاغل و بازنشسته مخابراتی و یادگاران دفاع مقدس آقایان احمدایمانی از اهواز و محمد جواد بشیر روح له از خرمشهر با دریافت لوح تقدیر و هدایایی مورد تجلیل قرار گرفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of