پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ Thursday 29 October 2020

قدردانی رئیس ستاد انتخابات استان از مدیر و کارکنان مخابرات منطقه خوزستان

رئیس ستاد انتخابات استان از مدیر و کارکنان مخابرات منطقه خوزستان در خصوص اقدامات انجام گرفته برای پایداری شبکه ارتباطی در روز برگزاری انتخابات نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، علی حسین حسین زاده معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان خوزستان با ارسال پیامی از تلاش ها و اقدامات انجام شده در زمینه حفظ پایداری شبکه ارتباطی در روز برگزاری دور دوم انتخابات نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مدیر و کارکنان مخابرات منطقه خوزستان قدردانی کرد.
بر اساس این گزارش مخابرات منطقه خوزستان با برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم و با تشکیل ستاد و مستقر نمودن اکیپ های فنی و عملیاتی به حالت آماده باش وگشت های فیبر نوری در مسیرهای مهم زمینه ایجاد وحفظ شبکه ارتباطی پایدار را در شهرستان های اهواز، حمیدیه، کارون و باوی تا پایان فرایند رأی گیری در روز انتخابات را برعهده داشت.

در متن این پیام آمده است؛

خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را برعهده کسانی قرار داده که با نیت و عمل خالصانه خویشدر مسیر خشنودی و رضایت مردم گام بر می دارند. لذا از تلاشو اهتمام ارزنده شما در زمینه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم، امید است در راه تحقق آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی همواره موفق و سربلند باشید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of