سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ Tuesday 22 September 2020

معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان:

رژه ۳۱ شهریورماه نیروهای مسلح براساس پروتکل‌های ستاد کرونا برگزار می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان با اشاره رژه نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس گفت: رژه ۳۱ شهریورماه امسال طبق تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سرهنگ عبدالرضا حاجتی، در جلسه مشترک ارتش و سپاه پیرامون هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ارتش برادر بزرگ سپاه است و دلیل حضور ما در این جلسه مشترک؛ استفاده از پیشنهادهای برادران ارتشی در چهل سالگی دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه بسیار خوبی با ارتش در رابطه با هفته دفاع مقدس راه‌اندازی شده است، افزود: مأموریت‌های ارتش و سپاه که در واقع نیروهای مسلح هستند در رابطه با هفته دفاع مقدس مورد بحث و کنکاش قرار گرفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان افزود: هر برنامه و پیشنهادی که ارائه می‌شود براساس چهل سالگی دفاع مقدس است و در این باره چهل مستند، چهل شهید خالص، چهل افتتاح و چهل دیدار با خانواده شهید تک ستاره ای خواهیم داشت.

سرهنگ حاجتی ادامه داد: میان سپاه و ارتش هیچ تفاوتی وجود ندارد، اتحاد این دو سبب شد تا دشمن دست خالی بازگردد و در برخی بازه های زمانی، ضربات سهمگینی بر پیکره دشمن وارد شود.

وی با بیان اینکه “ارتش و سپاه مطیع امر رهبر هستند” گفت: رژه امسال طبق تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تعیین تکلیف می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of