سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ Tuesday 14 July 2020

به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به فضای سبز و تاسیسات؛

روشنایی به پارک‌ها و بوستان‌های اهواز بازمی‌گردد

سخنگوی شهرداری اهواز گفت: پارک‌ها و بوستان‌های اهواز به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به فضای سبز و تاسیسات موجود در آنها با تایید استاندار خوزستان به صورت نسبی روشن می‌شوند.

علی احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: پارک‌ها و بوستان‌های اهواز از اواسط فروردین ماه امسال به منظور کاهش تردد مردم در فضاهای عمومی و کم شدن سرعت شیوع ویروس کرونا خاموش شدند.

وی با بیان اینکه تاریکی پارک‌ها باعث وارد آمدن صدمه به امکانات شهرداری توسط افراد ناشناس شده است، افزود: پارک چوبی واقع در جاده ساحلی اهواز در منطقه کیانپارس بامداد پنجشنبه دچار آتش سوزی شد که طبق بررسی‌ها این آتش‌سوزی عمدی بوده و با بنزین و روغن صورت گرفته است.

سخنگوی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه هنوز میزان دقیق خسارت وارده به پارک چوبی برآورده نشده است، اظهار داشت: تلاش برای شناسایی عامل یا عوامل این حادثه ادامه دارد و پس از مشخص شدن به اطلاع مردم و رسانه‌ها می‌رسد.

وی افزود: روشنایی نسبی در بوستان‌های اهواز انتهای شب اعمال می‌شود تا نیروهای گشت شهرداری اهواز قادر به نظارت و بازرسی از این محیط‌ها باشند.

احمدی گفت: شهرداری اهواز با تمام توان برای خدمت رسانی به مردم در حال فعالیت است و درحال حاضر مهمترین طرح در حال اجرای شهرداری اهواز، آسفالت محله به محله مناطق هشتگانه است.

۳۰ دقیقه بامداد روز پنجشنبه پارک چوبی اهواز در آتش سوخت که به گفته مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز طبق برسی,‌های اولیه افرادی به عمد این پارک را که جزو اموال بیت المال است، به آتش کشیده‌اند.

فروردین ماه امسال بوستان‌ها و پارک‌های اهواز به منظور جلوگیری از تجمع افراد و خانواده‌ها برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خاموش شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of