پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ Thursday 2 December 2021

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید گویان (وزارتندت نفت - جنوب):

۶۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس برای برگشت زائران اربعین حسینی از پایانه مرزی چذابه به اهواز اختصاص یافت

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) گفت: از سوی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در استان خوزستان ۴۰ دستگاه اتوبوس و ۲۰ دستگاه مینی بوس برای برگشت زائران از پایانه مرزی چذابه به اهواز اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری رکن چهار به نقل از کمیته اطلاع رسانی و مستند سازی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در جنوب سرهنگ عباس ممبینی روز سه شنبه (۲۳ مهرماه) در زائرسرای حوزه شهید تندگویان و شهدای مدافع حرم صنعت نفت مستقر در پایانه مرزی چذابه افزود: این وسائط نقلیه از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه به مدت شش روز زائران را از این موقعیت به اهواز انتقال می دهند.

وی با اشاره به فعالیت موکب حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) در این منطقه از هفتم مهرماه سال جاری، اظهار کرد: با توجه به سیاست های وزارت نفت مبنی بر پیرامون انسجام در خدمات رسانی و انجام کار به صورت متمرکز ، اظهار کرد: در این راستا تمامی خدمات شرکت های تابع صنعت نفت، در این ستاد سازماندهی و با هماهنگی و همکاری ستاد اربعین حسینی استان خوزستان در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه و آنسوی مرز ارایه می گردد.

ممبینی در همین ارتباط به ایجاد زائر سرا با ظرفیت ۴۰۰ نفر در چذابه ، تامین نزدیک به ۵۰ دستگاه کانکس های خوابگاهی، بهداشتی، آشپرخانه، خودروهای سبک، سنگین و ویژه از جمله کامیون، خودروهای یخچال دار ، کشنده، تانکر آب، لودر، گریدر، لیفتراک، جرثقیل و خودروهای سبک کمک دار برای تامین نیازهای منطقه، نیروهای خدمات رسان و مواکب از سوی این ستاد و با همکاری نیروهای بسیجی این حوزه اشاره کرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) گفت: اختصاص دو دستگاه کامیون به ستاد عتبات عالیات استان برای انتقال روزانه حدود یک هزار قالب یخ و نان مورد نیاز مواکب از شادگان و اهواز، استقرار مخزن پنج هزار لیتری گازوییل برای تامین نیاز خودروهای مستقر در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه ، ارایه ۳۹ سرویس اتوبوس برای جابجای زائران و توزیع ۱۶۰ هزار بطری اب معدنی بخش دیگری از اقدامات به عمل آمده از سوی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت و حوزه شهید تند گویان به شمار می آید.

وی افزود: در بخش فرهنگی نیز از سوی ستاد اربعین حسینی و موکب شهدای مدافع حرم صنعت نفت جنوب اقدام به برگزاری نمازهای یومیه جماعت با حضور زوار ، توزیع ۱۰ هزار بسته فرهنگی حاوی تصاویر شهدای محور مقاومت ، شهدای مدافع حرم و زیارت عاشورا و همچنین تهیه و توزیع یک هزار بسته فرهنگی ویژه کودکان در مسیر تردد زائران از دیگر فعالیت های فرهنگی ارائه شده از سوی این حوزه می باشد.

ممبینی در ادامه از پشتیبانی و حمایت های مدیران عامل شرکت ها، روابط عمومی ها و پایگاه های بسبج تابعه صنعت نفت در جنوب قدردانی کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of