سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ Tuesday 3 October 2023

تغییر مدیریت در پایانه شلمچه تصمیمی استانی بود

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خوزستان تغیر مدیر پایانه مرزی شلمچه را یک تصمیم استانی بیان کرد و هرگونه دخالت وزارت راه و شهرسازی را در این خصوص رد کرد.

عباس بهرامی نیا روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در روزهای اخیر اخباری مبنی بر اینکه تغییرات مدیریتی در پایانه شلمچه به سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به خوزستان و بازدید وی از این پایانه مربوط می شود، در فضای مجازی منتشر شده که از اساس تکذیب می شود.

وی با اشاره به اینکه بازدید وزیر راه و شهرسازی از پایانه مرزی شلمچه در راستای افزایش تعداد گیت های اتباع خارجی و روند آماده سازی این گیت ها صورت گرفت، افزود: با توجه به پیش بینی ستاد مرکزی اربعین حسینی مبنی بر افزایش ۲ تا سه برابری زائران نسبت به پارسال تصمیم بر این شد تا از تجربیات مدیریت قبلی این پایانه استفاده شود.

عضو ستاد اربعین خوزستان ادامه داد: این تصمیم گیری هیچ ارتباطی به سفر وزیر راه و شهرسازی و یا حتی رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به خوزستان ندارد.

بر اساس این گزارش، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پنجشنبه هفته گذشته برای بررسی خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی از گذرگاه های مرزی شلمچه و چذابه در استان خوزستان دیدن کرد.

گفتنی است با حکم مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان خوزستان جمال حمیدی به جای احسان نونژاد به عنوان مدیر پایانه مرزی شلمچه منصوب شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of