یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ Sunday 3 December 2023

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری کشور:

طرح ویژه حمل و نقل زائران اربعین از ۱۷مهرماه آغاز می شود

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: از ۱۷مهر طرح ویژه تردد زائران اربعین آغاز می شود و تا ۳ آبان ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش باقر جوان ظهر امروز دو شنبه در جلسه هماهنگی معاونان حمل و نقل ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های معین ستاد اربعین حسینی استان خوزستان اظهار کرد: موضوع حمل و نقل و مسائل جاده ای یکی از موضوعات مهمی است چرا که خلل در این امور م تبعات و مشکلات ملی و فرا ملی را به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در موضوع اربعین باید کارها با همکاری و بدون موازی کاری صورت گیرد، افزود: یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنیم، خوابگاه رانندگان است چرا که امنیت مسافران برای ما مهم است و باید راننده استراحت کافی داشته باشد و فشردگی کاری نباید موجب این شود که رانندگان بیش از زمان استاندارد رانندگی کنند.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور عنوان کرد: بحث انبار توشه و بارهای غیر همراه یکی دیگر از موارد مهم است که باید ساماندهی دقیقی صورت گیرد.

باقرجوان گفت: جاده ها در استان خوزستان مطلوب است اما در ایلام گلوگاه هایی وجود دارد که ترافیک را طولانی تر کنند.

وی بیان کرد: طرح ویژه اربعین در سازمان حمل و نقل از ۱۷مهر تا ۳ آبان در جاده های کشور اجرا می شود و طرحی فوق العاده نیز از ۲۴مهر تا ۲۹مهر نیز در استان ایلام اجرا خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of