سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ Tuesday 3 October 2023

سرمربی استقلال خوزستان:

در استادیوم غدیر اهواز حتی نمی‌شود راه رفت!

سرمربی استقلال خوزستان می‌گوید تیمش در شرایطی غیر عادی به مصاف بادران رفته بود.

مجید باقری نیا در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست برابر بادران تهران در هفته اول رقابت‌های لیگ دسته یک گفت: بازی خوبی را شاهد نبودیم و انتظار من از هر دو تیم بیشتر بود اما تیم ما در شرایط غیرعادی وارد مسابقات شد. تیم ما بدهی قبلی داشت و کمیته تعیین وضعیت جلوی ثبت قرارداد ما را گرفته بود و ما دو ساعت قبل بازی نمی‌دانستیم چه بازیکنی را وارد زمین کنیم. ما موقعی که در رخکتن بودیم و ترکیب تیم را روی وایت برد نوشته بودیم، به علت اینکه کارت بعضی از بازیکنان‌مان صادر نشده بود، تغییراتی در ترکیب ایجاد کردیم.

او ادامه داد: زمین بازی ما برای این مسابقه مشخص نبود. با وجود اینکه استادیوم غدیر اهواز امکان برگزاری مسابقه را نداشت، سازمان لیگ گفته بود که باید بازی در این استادیوم برگزار شود. ما نماینده فدارسیون را به غدیر اهواز بردیم و او هم تایید کرد که این ورزشگاه شرایط مسابقه را ندارد اما فریبرز محمودزاده پافشاری کرد تا این بازی در غدیر اهواز انجام شود. این در حالی است که در ورزشگاه غدیر چیزی به نام زمین بازی وجود ندارد. این استادیوم رها شده است و نمی‌توان در آنجا راه رفت چه برسد به این که فوتبال بازی کرد.

باقری‌نیا گفت: تیم ما به هر شکلی که بود وارد بازی شد اما به شدت سردرگم بود و به علت فشاری‌هایی که برای آماده کردن زمین مسابقه و کارت بازیکنان بود، در شرایط خوبی قرار نداشت. اگر مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان نبود و متعهد نمی‌شد که تیم ما تا نیم فصل تصویه حساب نکند، به ما اجازه بازی نمی‌داندند.

او در ادامه اظهار کرد: تیم ما اصلا شبیه آن تیمی که در اردوهای تدارکاتی داشتیم نبود و شرایط عادلانه‌ای در بازی وجود نداشت. وقتی ناهماهنگی از همه لحاظ وجود داشته باشد، نمی‌توان کاری از پیش برد.

سرمربی استقلال خوزستان درباره توقف بازی در اواسط نیمه دوم به خاطر نبود آمبولانس گفت: ما در نیمه دوم خوب شروع کرده بودیم و حریف را تحت فشار قرار دادیم که بازی به خاطر نبود آمبولانس متوقف شد. ۱۵ دقیقه تاخیر در بازی موجب تقویت قوای حریف شد و تیم ما را سرد کرد. نمی‌گویم اگر بازی متوقف نمی‌شد بازی را می‌بردیم اما این اتفاقات در فوتبال خوب نیست. مگر می‌شود در یک مسابقه فوتبال چنین تاخیری پیش بیاید؟

او در پایان گفت: تیم ما تیم جوان و خوبی است. شما باید بازی مقابل بادران را فراموش کنید. هدف گذاری از روز اول ما این بود که به عنوان یک تیم مدعی وارد رقابت‌های لیگ دسته یک شویم. امیدوارم خیلی سریع آمادگی لازم را به دست آوریم و بتوانیم عملکرد موفقی داشته باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of