دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ Monday 25 September 2023

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز عنوان کرد:

تلاش برای رسیدن به ۹۹ دقیقه خاموشی در سال تا افق ۱۴۱۰

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: مطابق چشم‌انداز ۱۴۱۰ در تلاش هستیم تا با بکارگیری همه عوامل فنی و غیرفنی، خاموشی شبکه برق اهواز را به ۹۹ دقیقه در سال برسانیم.

حسن کریمی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: بهره‌گیری از فناوری‌های نوین دنیای ما را دگرگون کرده و استفاده از تکنولوژی و تجهیزات جدید، خصوصا درحوزه برق یک ضرورت و اصل مهم برای پیشرفت و دستیابی به رفاه عمومی بهتر برای شهروندان است و در این زمینه در تلاش هستیم تا زمان خاموشی‌ها را سطح کلانشهر اهواز کاهش دهیم.

وی افزود: در زمینه کاهش خاموشی‌ها در سطح کلانشهر اهواز و با هدف افزایش پایداری، قدرت مانور، جلوگیری از قطع برق شهروندان، تعداد ۱۲۰ دستگاه کلید گازی جدید در نقاط مختلف شبکه برق کلانشهر اهواز نصب شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: حفظ پایداری شبکه برق در مناطق گرمسیر کشور یک ضرورت غیرقابل انکار است زیرا برق برای مردم حکم اکسیژن را دارد و برنامه‌ریزی برای پایدار کردن شبکه و استمرار خدمات رسانی جز اصلی‌ترین اهداف است.

کریمی ادامه داد: از ابتدای سال ۹۸ تا تاکنون، در راستای جلب رضایت عمومی شهروندان تعداد ۱۲۰ دستگاه کلید گازی در سطح کلانشهر اهواز نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است و با نصب این تعداد، مجموع کلیدهای گازی منصوبه روی شبکه برق به ۵۱۵ دستگاه رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز خاطرنشان کرد: مطابق چشم‌انداز ۱۴۱۰ شرکت توزیع نیروی برق اهواز در تلاش هستیم تا با بکارگیری همه عوامل فنی و غیر فنی، خاموشی شبکه به ۹۹ دقیقه در سال برسد و جریان مستمر این انرژی پاک بدون وقفه خصوصا در ایام گرم که وسایل سرمایشی برای مردم اهواز نقشی حیاتی دارد ادامه داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of