شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday 1 April 2023

استاندار خوزستان:

دخالت‌های بی‌مورد سبب افزایش فساد می‌شود

استاندار خوزستان گفت: به میزانی که دخالت‌های انسانی بیشتر شود به همان میزان فسادها، مشکلات و احتمال شکست طرح نیز بیشتر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، غلامرضا شریعتی امروز در شورای ترافیک استان اظهار داشت: کار را باید به نیروی متخصص سپرد و از دخالت‌های بی‌مورد نیز پرهیز کرد زیرا به میزانی که دخالت‌های انسانی بیشتر شود به همان میزان فسادها، مشکلات و احتمال شکست طرح نیز بیشتر می‌شود.

وی افزود: فاز اول طرح پتروشیمی با همکاری پلیس راه و شورای ترافیک باید اجرا شود همچنین طرح مطالعه جامع ترافیک هر چه سریع‌تر مطالعه و ظرف چند ماه آینده طرح را به شورای ترافیک ارائه داده شود.

استاندار خوزستان گفت: در جهت ارتقا و تکمیل شدن طرح باید به بهینه شدن طرح نیز توجه کرد و اینگونه نباشد که امکانات سه الی چهار ماه بعد تامین شود. یک جنبه این طرح راهنمایی و رانندگی و مسائل ترافیکی است اما جنبه مهم آن مسائل امنیتی است که مادر شرایط حاضر به طور جد و ویژه نیاز داریم به ارتقا امنیتی در منطقه هستیم.

وی افزود: در حین عملیات اجرایی فاز نخست به تکمیل، بهبود و رشد طرح را از طریق بازدید نمونه طرح در مناطق دیگر بپردازید که پتروشمی باید مقدمات بازدید را فراهم سازد.

شریعتی در ادامه جلسه درباره موضوع پارکبان گفت: موضوع پارکبان وارد فاز جرایی و عملیاتی شده و قرارداد این کار توسط شهردار بسته شود اما برای اجرایی شدن طرح نیاز به همکاری همه دستگاه‌ها است و تاکید می‌کنم که حتما این طرح از به روزترین طرح‌ها باشد.

وی با بیان اینکه موضوع پارکبان بیشتر از شهر مشهد برای اهواز مهم است، ادامه داد: این طرح حتما در مردادماه امسال به مرحله اجرا برسد و در هر کجای این طرح با مشکل روبه‌رو شد با اطلاع‌رسانی سریع مانع از بروز و ادامه پیدا کردن مشکلات شویم.

استاندار خوزستان با اشاره به طرح جامع کاهش تصادفات گفت: این طرح بسیار خوب است و سریعا وارد کارگروه زیربنایی شود تا این طرح مدرن و به روز در راستای توسعه زیرساخت‌های اهواز اجرایی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of