سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ Tuesday 23 July 2024

شهردار اهواز در آیین معارفه:

ضرباهنگ حرکت و توسعه شهر اهواز باید شتابان تر از قبل باشد

موسی شاعری گفت: ضرباهنگ حرکت و توسعه شهر اهواز باید شتابان تر از قبل باشد و این امر با ایمان و اعتقاد و با همدلی و کمک به یکدیگر در کارها شدنی است.

شهردار اهواز در آیین معارفه خود که با حضور جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر  کشور, شریعتی استاندار خوزستان, آیت الله حیدری نماینده مردم استان خوزستان  در مجلس خبرگان رهبری, عالمی نیسی فرماندار اهواز, سردار شاهوارپور, دکتر عبیات معاون عمرانی استاندار, سنواتی رییس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر  و مسئولین و مدیران ادارات دولتی و مقامات  لشکری وانتظامی و جمع کثیری از مردم شهید پرور و ولایت مدار اهوازبرگزار شد، گفت: از اعتماد شورای شهر و انتخاب وی بعنوان شهردار اهواز تشکر کرد و گفت: ترجیح می دهم بیشتر عمل کنم تا حرف بزنم و باید هم بیشتر اهل عمل باشیم تا اهل وعده دادن.

وی ضمن اظهار قدردانی از زحمات کتانباف شهردار سابق اهواز عنوان کرد: استاندار خوزستان نیز نسبت به شهرداری نگاه ویژه ای دارند که همین دغدغه و همراهی  استاندار در طول این مدت روحیه بخش و تاثیرگذار بوده.

موسی شاعری در خصوص اولویت های کاری خود اظهار کرد: انظباط مالی و اداری و ساختاری باید در مجموعه مدیریت شهری حاکم شود و منافع مردم نیز باید بازستانده شوند.

شهردار اهواز با اشاره به اینکه پذیرفتنی نیست توافقاتی در تاریکخانه ها صورت گیرد که خروجی آن تضییع حق مردم باشد گفت: در بحث حقوق شهروندان کوتاه نخواهم آمد و با هیچکس هم عقد اخوت نبسته ام.

وی یادآور شد: علیرغم وجود مشکلات فراوان می دانم که میتوانیم  با ایمان و اعتقاد و با همدلی و کمک به یکدیگر کارها را پیش ببریم زیرا ضرباهنگ حرکت و توسعه شهر اهواز باید شتابان تر از قبل باشد و این شدنی است.

شاعری تاکید کرد: باید در فضایی همدلانه توام با تفاهم و برابری مشکلات شهر را حل کنیم و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات موجود گامهای موثری برای توسعه شهر برداریم.

شهردار اهواز با اعلام این مطلب که دستهایی را که برای خدمت به شهر و شهروندان به سوی ما دراز شود را به گرمی می فشاریم، گفت: ادعایی ندارم و متواضعانه از همه عزیزان و عناصر دانشگاهی، چهره های تاثیرگذار، نخبگان استان و اهواز و مدیران دولتی می خواهم کمک کنند تا بتوانیم در کنار هم شهر اهواز را به سوی توسعه پیش ببریم .

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مجموعه ظرفیتهای عظیمی که در استان وجود دارد اعم از منابع و ذخایر متعدد و همچنین وجود رنگین کمانی از اقوام در شهر اهواز فرصت کم نظیری را برای ما فراهم ساخته تا بتوانیم در کنار هم با تشریک مساعی، گامهای موثری در جهت اعتلا و پیشرفت شهر برداریم.

شاعری با ذکر این نکته که برای اولین بار است که شورای شهر به یک نفر از بدنه شهرداری اعتماد کرده و شهردار را از مجموعه شهرداری انتخاب کرده، خطاب به مدیران و پرسنل شهرداری گفت: استدعا دارم در کنار هم تلاش کنیم تا این مسئله را اثبات کنیم که اعتماد شورای شهر به یک نفر از بدنه شهرداری اهواز نتیجه ارزنده ای به دنبال داشته است.

وی در پایان از همراهی و ارشادات دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، همکاری های معاونین استاندار، فرماندار اهواز، همدلی و همراهی و توصیه های ارزشمند علمای استان و اعضای مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین استان و سردار شاهوارپور تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of