جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ Friday 8 December 2023

شرکت فولاد تجارت صدرا در اهواز افتتاح شد

فاز اول شرکت فولاد تجارت صدرا، تولید کننده انواع لوله و پروفیل با حضور معاون وزیر صمت در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز افتتاح شد.

فاز اول شرکت فولاد تجارت صدرا با حضور سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت پنجشنبه بهره برداری شد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در آیین افتتاح این‌ پروژه مهم در اهواز بیان کرد: برای ساخت این شرکت یکهزار و ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده و به طور مستقیم برای ۶۰ نفر و برای ۶۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است.

علی مهدی پور ادامه داد: برای ساخت فاز ۲ این شرکت نیاز به تامین اعتباری بالغ بر پنج میلیون یورو نیاز است.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان افزود: همچنین عملیات اجرایی ۱۶ کیلومتر شبکه توزیع گاز و ۲۰۰ انشعاب پلی اتیلن و فاز اول توسعه شهرک ۲ اهواز با اعتبار ۲۶۰ میلیارد ریال آغاز شد.

وی گفت: ورودی جدید شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز به مبلغ ۱۳۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

مدیر عامل شرکت فولاد تجارت صدرا همچنین در این آیین با اشاره به اینکهوساخت این شرکت از سال ۱۴۰۰ آغاز شد افزود: این شرکت سالانه ۱۰۶ هزار تن تولید خواهد داشت.

موسی احمدیان افزود: سرمایه در گردش این شرکت برای تامین مواد اولیه پنج هزار میلیارد ریال است که برای ۲ ماه تولید هزینه می‌شود.

وی گفت: در طرح توسعه این شرکت ساخت لوله تا ۶ اینچ برای مصارف خانگی و صنعتی و از ۶ تا ۱۲ اینچ برای مصارف صنعتی برنامه ریزی شده است .

احمدیان ادامه داد: در طرح توسعه امکان ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ نفر به طور مستفیم و ۵۰۰ نفر به طور غیر مستقیم فراهم می‌شود.

مدیر عامل شرکت فولاد تجارت صدرا بر ضرورت حمایت مسئولان استان برای توسعه این شرکت تاکید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of