سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday 31 January 2023

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان

محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان با علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، عصرگاه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱ محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان با علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی دیدار کرد.

در این دیدار که در دفتر قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی صورت گرفت، مخبر دزفولی گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های زیست محیطی شرکت فولاد خوزستان ارائه و اعلام کرد برای پیگیری میزان پیشرفت این پروژه ها جلسات منظمی برگزار می شود و خوشبختانه درصد پیشرفت اغلب این پروژه ها منطبق با برنامه است.

وی عزم جدی مدیرعامل و هیات مدیره شرکت در اتمام طرح های بهبود در حوزه محیط زیست را اتفاقی مبارک و انگیزه بخش دانست و از همکاری های گسترده سازمان محیط زیست استان خوزستان و نظارت جدی آنها بر عملکرد شرکت، به عنوان ارزیابی منصف قدردانی کرد.

در این دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به قدیمی بودن تجهیزات تولیدی و آلودگی ناشی از آنها گفت: علی رغم وجود این معضل، تلاش مستمر شرکت فولاد خوزستان برای اجرای طرح های بهبود در دوره اخیر واضح و قابل تقدیر است و این اقدامات باید با جدیت ادامه یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of