شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ Saturday 4 February 2023

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان:

خودباوری در دانش‌آموزان باید تقویت شود

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اهمیت تقویت خودباوری در دانش‌آموزان گفت: دانش‌آموز باید بتواند پرورش یابد و در جامعه برای خود جایگاه اعتقادی و اجتماعی پیدا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود حمیدی نژاد در آئین افتتاحیه هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی که در دبیرستان استعدادهای درخشان طلایه داران ناحیه یک اهواز برگزار شد، تاکید کرد: فراگیری و آموزش مهارت‌های زندگی به دانش آموزان باید به عنوان یک اولویت اساسی در آموزش و پرورش در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اهمیت تقویت خودباوری در دانش‌آموزان، اظهار کرد: دانش‌آموز باید بتواند پرورش یابد و در جامعه برای خود جایگاه اعتقادی و اجتماعی پیدا کند؛ بنابراین ارتباط با مسجد و قرآن و توجه به مسائل اعتقادی می‌تواند یکی از راه‌هایی باشد که این مسئله را تقویت کند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان افزود: یادگیری راه و روش زندگی از یادگیری کتاب مهم‌تر است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اهمیت توجه به ورزش گفت: ورزش برای تقویت جسم انسان مهم است.

وی خبر داد: در بهمن‌ماه میزبان مسابقات کشوری فوتبال متوسطه دوم هستیم که مصداقی از ارزش ورزش است.

حمیدی‌نژاد تاکید کرد: یکی از کارهایی که برای هفته مواد مخدر باید انجام و در بحث خودباوری باید به آن پرداخته شود، این است که کودکان را برای گرفتن مسئولیت در آینده آماده کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، این مراسم با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خوزستان و معاون مدیرکل امور اجتماعی استاندار خوزستان برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of