سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ Tuesday 3 October 2023

چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان برگزار می‌شود

دبیر جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی خوزستان، گفت: این کارگاه در تاریخ ٢٧ و ٢٨ خردادماه و در سالن کتابخانه عمومی شهید باهنر اهواز برگزار می‌شود.

فریبا حیدر‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهوازبا اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی خوزستان، اظهار داشت: این کارگاه در تاریخ ٢٧ و ٢٨ خردادماه و در سالن کتابخانه عمومی شهید باهنر اهواز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور ۲۳ شهرستان و ۵ روستا از خوزستان کارگاه آموزشی چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی خوزستان، بیان کرد: باتوجه به استقبال گسترده علاقه‌مندان از کارگاه، در تلاش به دنبال انتخاب ۵ نفر علاقه‌مند از هر شهرستان و روستا و ۴۰ نفر از مرکز اهواز هستیم.

دبیر جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان در تشریح تفاوت‌های کارگاه آموزشی جام چهارم باشگاه‌های کتابخوانی با سال‌های قبل از آن، خاطرنشان کرد: در این دوره، حضور تسهیل‌گر روستایی در راستای تقویت و تأسیس باشگاه کتابخوانی روستایی توسط دفتر مرکز مطالعات و ترویج کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزوده شده است.

وی بیان کرد: سعی شده تا متقاضیان دوره براساس پالایش بدست آمده از میان افراد در کارنامه دوره سوم جام باشگاه‌های کتابخوانی انتخاب نشوند تا بتوان از چهره‌ها و ظرفیت‌های جدید استفاده کرد.

حیدر ‌پور با اشاره به دعوت از ۲۳ مهد کودک اهواز برای فعال‌سازی طرح «دوشنبه‌های کتابخوانی در مهد کودک‌ها» در کارگاه آموزشی چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی خوزستان، افزود: این طریق به دنبال آموزش تسهیل‌گری در میان مربیان مهد کودک‌ها به صورت تخصصی هستیم.

دبیر جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان با اشاره به شرکت ۶۰ نفر ار سومین کارگاه کتابخوانی، اظهار داشت: در این دوره از جام باشگاه‌ها ۱۲۰ نفر از اقشار مختلف شرکت کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of