سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday 31 January 2023

در مسابقات جهانی مهارت؛

۲ نخبه خوزستانی دیپلم افتخار کسب کردند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان از کسب دو دیپلم افتخار توسط دو خوزستانی در رشته‌های توسعه نرم افزارهای موبایلی و توسعه وب در چهل و ششمین مسابقات جهانی مهارت خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، جلیل بیت مشعلی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران به شرکت نخبگان مهارتی ایرانی در ۱۸ رشته در چهل و ششمین مسابقات جهانی مهارت اشاره کرد و افزود: نخبگان مهارتی کشور ایران برای ۳۳ رشته آمادگی شرکت را در این دوره از رقابت‌ها داشتند، اما به دلیل غیرمتمرکز برگزار شدن مسابقات و شرایط کرونا در کشورهای متعدد برگزار و امکان اعزام ۲۱ نفر در ۱۸ رشته فراهم شد.

وی بیان کرد: نخبگان مهارتی استان خوزستان در چهل و ششمین مسابقات جهانی مهارت در شهر گویانگ کره جنوبی به رقابت پرداختند که پس از رقابت فشرده و نزدیک، دو دیپلم افتخار کسب کردند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان افزود: این کسب دو دیپلم افتخار توسط «امیرحسین آقاجری» و «دانیال دزفولی نژاد» در رشته‌های توسعه نرم افزارهای موبایلی و توسعه وب صورت گرفته است.

بیت مشعلی همچنین با اشاره به برگزاری بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت گفت: این دوره از مسابقات در ۴۳ رشته و ۶ گروه تخصصی برگزار شد که مرحله شهرستانی آن در هفته اول مردادماه سال جاری اجرا و مرحله استانی در آبان ماه و مرحله کشوری به میزبانی ۶ استان در نیمه دوم دی ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان اظهار کرد: در مسابقات جهانی دوره‌های گذشته چهار مدال نقره، هفت مدال برنز و ۴۱ دیپلم افتخار نصیب کشورمان شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of