یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday 4 December 2022

سرپرست فرمانداری اهواز معارفه شد

آیین معارفه سید احمد موالی زاده به عنوان سرپرست فرمانداری اهواز روز دوشنبه چهاردهم شهریور۱۴۰۱ با حضور عبدالرضا سیفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندارخوزستان و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رکن۴ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، سید احمد موالی زاده در حکمی از سوی صادق خلیلیان به عنوان سرپرست فرمانداری اهواز منصوب شده بود.
موالی زاده معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان، با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز منصوب شد.
در این آیین از زحمات مسعود فلاحی فرماندار سابق اهواز قدردانی شد. وی از آذرماه۱۴۰۰ عهده دار این مسئولیت بود.
عبدالرضا سیفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندارخوزستان در این آیین ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و خدمات مسعود فلاحی فرماندار سابق اهوازدر این مدت، انتصاب سید احمد موالی زاده به عنوان سرپرست فرمانداری اهواز را به وی تبریک گفت.
در این آیین سید مجید صالحی معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری، یوسفی معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، سید حمید موسوی مدیر حراست فرمانداری اهواز، حجت الاسلام کلاه کج مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از کارکنان فرمانداری حضور داشتند.
معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان، معاون مدیرکل امور اقتصادی استانداری، رئیس گروه امور بازرگانی، صنایع و معادن، مدرس اقتصاد دانشگاه‌های اهواز، عضویت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، عضویت در کارگروه تنظیم بازار از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی سید احمد موالی زاده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of