یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ Sunday 3 December 2023

پیکر پاک دریابان شهید افراسیابی به خوزستان منتقل شد

پیکر پاک و مطهر دریابان شهید سجاد افراسیابی از شهدای مدافع وطن به خوزستان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، پیکر پاک و مطهر دریابان شهید سجاد افراسیابی از شهدای مدافع وطن که در میناب به فیض شهادت نائل آمد به استان خوزستان منتقل شد.

در این برنامه جمعی از فرماندهان و نیروهای مرزبانی حضور داشتند و در آئینی خاص از پیکر پاک و مطهر دریابان شهید سجاد افراسیابی از شهدای مدافع وطن خوزستان استقبال کردند.

پیکر پاک شهید سجاد افراسیابی پس از استقبال در فرودگاه، برای تشییع به زادگاهش اندیمشک انتقال یافت.

بر همین اساس، آئین وداع با شهید سجاد افراسیابی چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه از ساعت ۲۲ در اندیمشک برگزار شد که جمع زیادی از خانواده معظم شاهد در آن حضور یافتند.

این آئین معنوی با حضور اقشار مختلف مردم، جوانان و نوجوانان خوزستانی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در مقبره شهدای گمنام اندیمشک برگزار شد.

آئین تشییع پیکر مطهر شهید مدافع وطن سجاد افراسیابی نیز روز پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه از ساعت ۹ صبح با حضور مسئولان کشوری و لشکری استان خوزستان در اندیمشک برگزار می‌شود.

این برنامه در اندیمشک از خیابان شهید کرامت و چهار راه پاسداران آغاز می‌شود که مردم شهرهای مختلف استان خوزستان با این شهید وداع می‌کنند.

افراسیابی به گلزار شهدای اندیمشک منتقل می‌شود و در کنار شهدای این شهر آرام می‌گیرد.

شهید مدافع وطن سجاد افراسیابی از نیروهای دریابانی میناب استان هرمزگان است که در روز سه شنبه مورخ ۲۱ خرداد ماه در درگیری با قاچاقچیان سوخت به همراه شهید حسن کریمی قلعه قاضی به شهادت رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of