یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ Sunday 3 July 2022

محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر در اهواز اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی ویژه برپایی نماز عید سعید فطر از سوی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ فرید کریمی زاده اظهار کرد: برای هرچه باشکوه‌تر برپا شدن نماز عید فطر و ایجاد امنیت و آرامش مردم، پلیس محدودیت‌های تردد را در مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز جماعت پیش بینی کرده است.

وی افزود: در شهرستان اهواز محدودیت‌های ترافیکی از ساعات اولیه بامداد روز عید در مسیر بلوار آیت الله بهبهانی حدفاصل تقاطع پاداد تا تقاطع کیکاوس به‌صورت رفت و برگشت و همه معابر فرعی منتهی به این محل با موانع مسدود و منع تردد صورت خواهد گرفت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان ادامه داد: هرگونه توقف در محل‌های مذکور پلیس به وسیله جرثقیل نسبت به انتقال آن وسیله نقلیه به پارکینگ اقدام خواهد کرد.

وی درباره مسیرهای جایگزین بیان کرد: خیابان پیروزی (کمپانی) و خیابان زند برای مسیرهای جایگزین پیش بینی شدند که با توجه به عرض محدود این معابر از شهروندان خواسته می‌شود در راستای روان‌سازی ترافیک از توقف در این محدوده‌ها خودداری کنند.

سرهنگ کریمی زاده با بیان اینکه اتوبوسرانی اهواز برای رفاه حال شهروندان برای همه مناطق اتوبوس‌های خود را آماده به کار کرده است، گفت: از شهروندان درخواست می‌شود که تردد با موتورسیکلت در این محدوده را کاهش دهند و یا وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of