یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ Sunday 3 December 2023

کسی در فدراسیون همگانی پاسخگو نیست/ پول گرفته شده پس داده نمی‌شود!

در حالی که تعداد زیادی از ورزشکاران و مربیان رشته ورزشی فریزبی سال گذشته جهت حضور در دوره آموزشی اقدام به واریز پول به حساب فدراسیون ورزش همگانی کرده‌اند، اما در مقابل نه تنها این کلاس برگزار نشد، بلکه با وجود پیگیری‌های فراوان موفق به بازپس گرفتن پول خود نیز نشده‌اند و مسئولان فدراسیون نیز در این‌باره پاسخگو نیستند!

به گزارش ایسنا، تعداد زیادی از ورزشکاران و مربیان رشته ورزشی فریزبی اواخر سال گذشته و در پی اعلام فدراسیون ورزش‌های همگانی، جهت حضور در دوره آموزشی با تدریس مربیان آمریکایی اقدام به واریز وجه به حساب هیأت ورزش‌های همگانی البرز کردند اما در مقابل نه تنها این دوره برگزار نشد، بلکه با وجود گذشت چند ماه این افراد نتوانسته‌اند پول خود را نیز پس بگیرند!

همچنین تعداد زیادی از ورزشکاران و مربیان زیان دیده برای حضور در این دوره آموزشی از نقاط دور و نزدیک در سراسر کشور با هدف حضور در این دوره متحمل هزینه خرید بلیط هواپیما شدند و حالا با وجود گذشت نزدیک به ۵ ماه هنوز موفق به باز پس گرفتن پول واریزی خود نیز نشده‌اند و مسئولان جدید فدراسیون نیز پاسخگوی مربیان و ورزشکاران این رشته نیستند.

با وجودی که افشین ملایی سرپرست و دهقان دبیر فدراسیون ورزش‌های همگانی چند ماه پیش در گفت‌وگو با ایسنا، از بازگرداندن فوری پول‌های واریزی خبر دادند اما تاکنون هیچ اقدامی در این‌باره انجام نداده‌اند و مسئولان فدراسیون نیز پاسخگو نیستند.

ورزشکاران و مربیان زیان دیده که از حل مشکل‌شان توسط مسئولان فدراسیون ناامید شده‌اند، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، خواستار ورود مسئولان وزارت ورزش در این موضوع هستند.

انتهای پیام

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of