جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ Friday 8 December 2023

۲پروژه از طرحهای مسئولیت اجتماعی نفت و گاز مارون در غیزانیه افتتاح شد

یک واحد آموزشی و یک مسجد از طرح های مسئولیت اجتماعی شرکت نفت و گاز مارون در بخش غیزانیه افتتاح شد.

به گزارش ایرنا مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در آیین بهره‌برداری از این طرح ها اظهارداشت: طرح هایی در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی صنعت نفت در قبال اهالی همجوار تاسیسات عملیاتی این شرکت به منظور رفع نیازهای ساکنان با اولویت و جدیت در حال اجرا است.

حمید کاویان افزود: صنعت نفت در میان همین مردم فعالیت می کند و باید در حد توان و تا حدی که قانون اجازه می دهد، خدمات عمرانی، آموزشی، بهداشتی و فرهنگی مناسب را به این مناطق ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با بیان اینکه طی سالهای گذشته و پیش از این ۱۵ مدرسه و ۱۹ مسجد احداث یا بهسازی شده اند افزود: به همت پایگاه مقاومت بسیج شرکت، امسال زمین چمن مصنوعی رامشیر تامین و همچنین از سال گذشته تا کنون چهارهزار و ۵۰۰ بسته کمک آموزشی علاوه بر چهار هزار بسته معیشتی، بین دانش آموزان و خانوارهای کم برخوردار همجوار تاسیسات توزیع شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب همچنین در این آیین با اشاره به خدمات تاثیرگذار سازمان بسیج مستضعفین در عرصه های مختلف، تشکیل این سازمان را دوراندیشی امام (ره) توصیف کرد و گفت: بسیج که در زمان جنگ یک نیروی امنیتی و دفاعی به شمار می‌آمد اکنون در بخش سازندگی و محرومیت زدایی در میدان خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضوری فعال دارد.

سرهنگ عباس ممبینی با اشاره به همکاری و حمایت های شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در حوزه محرومیت زدایی گفت: تلاش‌های یکایک بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مایه مباهات است.

بر اساس این‌ گزارش، به همت پایگاه مقاومت بسیج نفت و گاز مارون، مسجد اهل بیت(ع) در روستای شاخ کوپال و مدرسه ۲ کلاسه شهید دیانت روستای چای ورشام بخش غیزانیه با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of