پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ Thursday 2 December 2021

نماینده ولی فقیه در استان در آیین معارفه شهردار اهواز:

مدیران باید آماده ارائه عملکرد به مردم باشند

نماینده ولی فقیه در خوزستان بر ارائه عملکرد مدیران به مردم تاکید کرد و گفت: اهواز به عنوان قلب یک استان و مرکز آن، باید دچار تغییرات بزرگ شود و مردم چشم انتظار این تغییرات هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز، حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان در آیین تکریم ومعارفه شهردار اهواز اظهار کرد: اولین رسالت انبیاء این بود که ارتباط ما را با خدای متعال محکم کنند؛ حال اگر در زمانی که نظام جمهوری اسلامی در اوج قدرت است نتوانیم این ارتباط را محکم کنیم پس کی می توان به این مهم دست پیدا کرد.

وی با اشاره به فرایض واجب دینی افزود: رفتار های مردم برگرفته از الگوی مسئولین و بزرگان است و طبق روایات و احادیث مردم به حاکمان خود شبیه ترند تا به پدران خود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد: همه ما می دانیم که ما منابع محدودی در اختیار داریم، اما اگر دولت جدید توانایی حل مشکلات را با همین وضعیت در توانایی خود نمی دید هیچگاه این مسئولیت خطیر را متقبل نمی شد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان بیان کرد: امروز مردم به دنبال عمل بوده و مدیران باید آماده ارائه عملکرد به مردم باشند

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: ما معتقدیم مشکلات در سایه اتحاد و وحدت در کنار یکدیگر قابل حل است و نمی توان به صورت جزیره ای عمل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد گفت: تغییر وضعیت موجود نیازمند تغییرات مثبت است و برای آن که وضعیت به روال قبل نباشد، تغییر افراد اجتناب ناپذیر بوده و در این مورد لازم است به این نکته تاکید کرد که این استان سرشار از جوانان انقلابی است که هر کدام برای خود علی هاشمی ها هستند.

وی با اشاره به مشکلات شهر اهواز تصریح کرد: اهواز به عنوان قلب یک استان و مرکز آن، باید دچار تغییرات بزرگ شود و مردم چشم انتظار این تغییرات هستند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در پایان از شهرداران گذشته و اقدامات انجام شده برای شهردار جدید اهواز آرزوی موفقیت کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of