یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ Sunday 24 October 2021

مدیرکل بیمه سلامت خوزستان خبر داد؛

کسب رتبه برتر آموزش بیمه سلامت خوزستان

کسب رتبه برتر در ارزیابی سالیانه شاخص‌های عملکرد آموزشی در بخش دانشگاه ها و مراکز آموزشی و درمانی دستگاه ها در سال ۹۹ بیمه سلامت خوزستان در بین ۶۸ دستگاه‌ اجرایی در استان را بدست آورد.

به گزارش پایگاه خبری رکن۴ به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت خوزستان، دکتر علی خسروی، ظهر امروز، سه، شنبه با بیان این خبر اظهار کرد:  ‌در نتایج ارزیابی دستگاه‌های اجرایی آموزشی در بُعد شاخص‌های عملکرد آموزشی، مجموعه بیمه استان در بین ۶۸ دستگاه از بُعد آموزش موفق به کسب رتبه ‎برتر شد.
وی با بیان این که مرکز آموزش مدیریت دولتی و برنامه و بودجه همه ساله با هدف ارزیابی عملکرد ادارات در بُعد آموزش برگزار و از دستگاه‌های برگزیده، تقدیر می شود، عنوان کرد: شورای راهبردی توسعه مدیریت استان به عنوان ستاد ارزیابی استانی عمل می کند که چند دستگاه را از بین دستگاه‌های اجرایی استان بر اساس گروه‌بندی اعلام شده از سوی ستاد ارزیابی انتخاب می کند.
خسروی اظهار داشت: دستگاه هایی از سوی مرکز آموزش مدیریت دولتی و برنامه و بودجه استان انتخاب می شوند که بالاترین امتیاز را در مجموع بُعد شاخص‌های آموزش کسب نمایند.

مدیرکل بیمه سلامت خوزستان  افزود: کسب این موفقیت حاصل زحمات همکاران حوزه آموزش در بیمه سلامت استان مبنی بر خدمات رسانی مطلوب به مردم در جهت رفاه و صرفه جویی در وقت و هزینه بیمه شدگان در جامعه و نیز تحقق اصول و سیاست های بیمه ای، عدالت اجتماعی در راستای اهداف سازمان بیمه سلامت ایران در مسیر توسعه نظام سلامت در کشور عنوان کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of