چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ Wednesday 4 August 2021

امکان استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از افزایش تسهیلات ساخت مسکن شهری و روستایی خبر داد و گفت: مردم در خوزستان می‌توانند از این تسهیلات برای ساخت واحدهای خود در طرح اقدام ملی مسکن استفاده کنند.

رضا رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای بند الف تصبره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کشور و با مصوبه شورای پول و اعتبار، افزایش تسهیلات ساخت مسکن شهری و روستایی مصوب شده است.

وی افزود: بر این اساس قرار است تسهیلات ساخت مسکن شهری تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان و مسکن روستایی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یابد.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: نرخ سود این تسهیلات ۱۸ درصد و بازپرداخت آن حداکثر ۲۰ ساله به صورت سه سال دوران مشارکت مدنی و ۱۷ سال دوران فروش اقساطی تعیین شده است.

رضایی عنوان کرد: نکته مهم اینکه طرح‌های وزارت راه و شهرسازی از جمله طرح اقدام ملی مسکن، امکان استفاده از تسهیلات ساخت مسکن حداکثر در سقف‌های تعیین‌شده را خواهند داشت.

وی افزود: مردم در خوزستان می‌توانند از این تسهیلات در ساخت واحدهای مورد نظر خود در طرح اقدام ملی مسکن استفاده کنند. با این تسهیلات بخش اعظمی از مشکلات تامین مسکن محرومان رفع خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of