چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ Wednesday 4 August 2021

فرماندار اهواز:

صحت انتخابات شورای شهر اهواز تایید شد

فرماندار شهرستان اهواز گفت: صحت برگزاری ششمین دوره انتخابات شورای شهر اهواز مورد تایید هیئت نظارت شهرستان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی فرمانداری اهواز، جمال عالمی نیسی اظهار داشت: پس از بررسی اعتراضات و شکایات داوطلبین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر اهواز توسط هیات اجرایی و نظارت شهرستان و بازبینی و شمارش مجدد تعدادی از صندوق های رای توسط هیات اعزامی از هیات مرکزی نظارت، صحت انتخابات شورای شهر اهواز توسط هیات نظارت شهرستان مورد تایید و به فرمانداری اهواز ابلاغ شد.

وی افزود: اجرای بند ۳ ماده ۷۳ آیین نامه اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر چنان چه کسی به تایید صحت برگزاری انتخابات معترض باشد می تواند حداکثر ظرف مدت ۲ روز پس از تایید این آگهی شکایت خود را به هیات نظارت استان اعلام نماید.

فرماندار شهرستان اهواز تصریح کرد: علت تاخیر در تایید صحت ششمین دوره انتخابات شورای شهر اهواز، شکایت برخی از نامزدها به علاوه مشکلات به وجود آمده در تجمیع آراء بوده است که پس از بررسی شکایات و رفع شائبه‌ها، هیئت نظارت بر انتخابات تاییدیه خود را صادر کرد.

به گزارش تسنیم، انتخابات شورای شهر اهواز همزمان با سراسر کشور در ۲۸ خردادماه برگزار شد ولی تاخیر در اعلام نتایج باعث بروز ایجاد شائبه‌هایی شده بود که به گفته مسئولین به علت مشکل بروز کرده در تجمیع و ثبت آراء در سامانه وزارت کشور بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of