چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ Wednesday 4 August 2021

تجلیل از خانواده های شهید و جانباز ۷۰ درصد مخابرات بهبهان

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اهدای لوحی از خانواده های مخابراتی شهید عبدالله علاقه بند و جانباز ۷۰ درصد محمود احمالی قدردانی و از آنان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان،
مسئول امور ایثارگران در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر در سوم و چهارم خرداد سالروز مقاومت و پایداری مردم دزفول تدارک شده بود پیام مدیر مخابرات منطقه خوزستان را به خانواده های شهید عبدالله علاقه بند و جانباز ۷۰ درصد محمود احمالی ابلاغ کرد و از آنان تجلیل کرد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان در این خصوص با اشاره به حضور دلاورانه و رشادت های جوانمردانه شهدا و جانبازان در ۸ سال دفاع مقدس و همت بلند آنان در اعتلا و دفاع از میهن گفت؛ سوم خردادسالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری مردم دزفول نماد و مظهر شجاعت، مقاومت و رشادت ملتی است که از جان خود گذشتند تا ذره ای از خاک وطن به دست بیگانگان نیافتد و آرامش و رفاه امروز خود را مدیون جانفشانی، فداکاری و ایثار والای شهدا و ایثارگران و رزمندگان اسلام هستیم.

فلاح زاده با اشاره به اینکه خانواده های معزز شهدا و جانبازان مظهر صبر و استقامت هستند و با تاکید بر حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده های معظم شهدا و جانبازان گفت؛ ما نیز باید ادامه دهنده مسیر آنان باشیم و از آرمانهای شهدا و جانبازان پاسداری کنیم.

بر اساس این گزارش احمد سعیداوی مسئول امور ایثارگران، قره باغی رییس و بخردیان معاون مخابرات شهرستان بهبهان با ابلاغ سلام و تقدیم لوح تقدیر و هدیه مدیر مخابرات منطقه خوزستان به خانواده های شهید مخابراتی عبدالله علاقه بند و همکار جانباز ۷۰ درصد همکار محمود احمالی از آنان قدردانی و تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است شهید عبدالله علاقه بند در منطقه عملیاتی شوش در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۶۴ به درجه شهادت نائل آمد و همچنین همکار محمود احمالی در دو نوبت در عملیات فاو و آزاد سازی شهر مهران در دفاع از وطن مفتخر به جانبازی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of